Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lenne értelme folytatnom...

Miért lenne értelme folytatnom az életet?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, senki sem hajlandó beszélgetni velem, nincs senkim, a családommal is rossz a viszonyom. Egyre erőteljesebben gondolkodom az öngyilkosságon, mert úgy érzem semmi keresnivalóm sincs a világban. Ha meg is halnék, akkor sem hiányoznék senkinek. Az élet évek óta csak szenvedés, és hiába próbálok új barátokat találni, az emberek csak belémrúgnak. Nem bírom tovább elviselni.

2020. jún. 1. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Az èlet szép.
2020. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
AZ élet? Mi benne a szép? A legjobb dolog benne, hogy egyszer meghalhatsz és nem kell tovább szenvedni.
2020. jún. 1. 22:11
 3/17 anonim ***** válasza:
33%

az élet értelme a harc az életért.

mindig vannak mélypontok de előbb utóbb eljön a boldogság is

2020. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A mélypontok aránytalanul nagy túlsúlyban vannak a boldogsághoz képest. Ha 20% a boldogság, 80% csak a szenvedés. Ennyiért meg nem éri meg élni.
2020. jún. 1. 22:17
 5/17 anonim ***** válasza:
55%

Szia

Sajnálom hogy így érzed, de esetleg annyiban tudok segíteni hogy szívesen beszélgetek veled privátban, amiről szeretnél. Amikor mélyponton vagyok személy szerint arra gondolok egyrészt hogy igenis jobbá tudom tenni, mert rajtam múlik, másrészt meg arra hogy mindig van olyan akinek rosszabb.

2020. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Én is gondoltam már, így elég sokszor de próbáld meg az ég napos oldalát nézni legalább addig amíg valami jó fog az életedbe bekövetkezni.

Szerintem a családod nem utál téged, próbálj meg igazán közel kerülni hozzájuk.

Keresgélj máshol barátokat, próbáld meg élvezni ezt a világot akkor is ha nehéz.

Valakinek nem is volt alkalma rá, szóval állj neki egy nagy lendülettel és fedezd fel a világot!

Értékeld, hogy kaptál egy esélyt élni. Nem mindig kellenek barátok. Elég ha önmagadat ismered és szereted és akkor egyedül is boldogulsz.

Az emberek jönnek-mennek. Megbízhatatlanok, hibások, törékenyek, kétszínűnek, mérgesek. De, ha azt nézed lehetnek csodálatosak, tökéletesek, melegszívűek, szerények, megértőek.

Próbáld meg keresni a nagy világba az újat a jót a meghittet és akkor talán majd nem érzed magad így:)


Kérlek ha még mindig így érzed magad, írj nyugodtan mert, ha senkinek nekem legalább fontos vagy🥺

2020. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Járj el szórakozni csajozz vagy járj el valami felsőbb kategóriás prostihoz(mindig használj gumit), jót fog tenni
2020. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érzik meg valaminek az értékét, ha elveszítik. Biztos lenne valaki, akinek hiányzol. Ha jó helyen keresed a barátokat, akkor MINDIG találsz majd valakit, aki befogad úgy, ahogy vagy, legyen az vallási közösség vagy egy közösség, ahol hozzád nagyon hasonló emberek vannak, a lényeg, hogy jó helyen kell keresni. Lehet én is szívesen beszélgetnék veled, de azt nem tudom garantálni, mert nagyon szociális fóbiás vagyok.
2020. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Keres vmi motivációt, ami boldoggá tesz. Nekem nincs már barátaim, azok is csoda hogy elviselnek engem, de megértem őket van hogy eldobtak ha vki más is oda jön hozzánk beszélgetni. Ismerek olyat akinek egyáltalán nincsenek barátai és lehordják de van célja az életben. Tudja mi akar lenni és azért minnél többet meg tesz. Nehéz az is ha a szüleid nem támogadnak. Én is ebben a cipőben járok. Egésznap a beszólogatásaikat hallgatom. Számtalan hátránnyal indulok normális emberekkel szemben a céljaimért. Sokszor összeomlok és érzem, hogy nincs keresni valom az életben, nem lesz belőle semmi. De aztán ígyis folytatom.

Hajrá! Csak magadra számíthatsz, ami elég. A világ leghíressebb banda egyik tagja is egyedül volt, leszólták a szülei, elhagyták a barátai stb. Most meg az egyik leggazdagabb, leghíresebb emberei közt van, mert nem adta fel.


Kitartás! Remélem nem hiába írtam le neked.😉

2020. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#7 Hogyan csajoznék? Nincs olyan lány aki szóba állna velem. Én csak teher vagyok az embereknek, nem hogy még egy barátnő is elviselne.


#6 Lehet nem kellenek barátok, de mi a jó abban, ha egész nap a kutya sem szól hozzám? Most talán még bírom, de 40-50 évesen egy egyedül élő magányos idegroncs leszek és majd az önkormányzatnak kell eltemetnie, mert senkim sem lesz.


Már rengetegszer megpróbáltam barátokat szerezni, de mindig kudarc lett a vége. Másnak természetes az, hogy elmegy valahova egy haverral, pl beül valahova meginni egy kávét. Nekem ez is elérhetetlen álom

2020. jún. 1. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!