Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy alig látni...

Miért van az, hogy alig látni vékony/kisember házaspárokat?

Figyelt kérdés

Most böngésztem a Facebook-on és korábbi gyanúm nyert ismét megerősítést azzal kapcsolatban, hogy a házaspárokat/családokat a következőkre lehetne felosztani:

* nagy/magas mackós pasi+kerekded/telt (nem feltétlenül kövér) szintén nagydarab nő (általában ők a 2-3 gyerekes családok)

* sportos, magas flesh férfi+karcsú, fitt vagy szexisen formás telt nő

* vékonyabb de kifejezetten magas pasi+vékony akármilyen magas csaj


De olyat gyakorlatilag soha nem látok, ahol a pasi alacsony és vékony és a nő is kifejezetten vékony.



2020. jún. 3. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire alacsony pasikra gondolsz? Nem túl sok kifejezetten alacsony férfi van.
2020. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
170 és az alatt.
2020. jún. 3. 10:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
170 az a középmagas alsó határa. Akiket ismerek, azok között kb egy kezemen meg tudom számolni, hányan vannak alatta.
2020. jún. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Te egy random Facebook képről minden esetben meg tudod mondani, hogy hány centi az, aki rajta van?
2020. jún. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem random Facebook idegenek az ismerőseim, tehát tudom, milyen magasak. :-D
2020. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Ja, hogy van ~500 ismerősöd, ebből talán 50 házas, és levontad a következtetést, hogy alig vannak alacsony házaspárok :D

Úgy is szólhatna a kérdés, hogy "miért nincsenek eszkimó házaspárok", gondolom abból sincs túl sok az ismerőseid között.

2020. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, én nem mozgok alacsony férfiak között, 170 alatt inkább gyerekeket látok még tömgközlekedésen is. Persze lehet, hogy egy távoli falu meg egy nagyváros arányai mások. :-)
2020. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!