Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Mi a véleményetek...

Lányok! Mi a véleményetek arról, ha egy férfi káromkodik?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Bárkivel megeshet, hogy valami miatt kicsúszik a száján. Én is van, hogy szoktam.

Viszont ha az aktív szókincs részét képezi (vagyis nagyon sokszor káromkodik ok nélkül, pl "bassza meg, de szép vagy"), akkor le fogom építeni vele a beszélgetéseket.

20/L

2020. jún. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szinten? Velem is megesik, mint mindenkivel, így ha csak ennyi, az nem baj. Ha viszont, mint apám egyik ismerősénél, b+-el kezdi kb minden mondatát, vagy csak benne van, az nem normális nekem. Ha minden mondatába, szavába káromkodást tesz, csaj rajta, de én kerülöm messziről.


18/l

2020. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekkori barátom soha nem káromkodik, de egyszer annyira felháborodott, hogy kicsúszott. Ezen röhögtünk egy hónapig, mert ő lepődött meg rajta a legjobban, hogy mit mondott.
2020. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Sokszor tud izgató lenni :P
2020. jún. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Így belegondolva engem nem is az zavar, ha gyakran használ "csúnya szavakat", hanem konkrétan bizonyos szavak zavarnak. Például a g*cit nagyon nem bírom, de k*rva nem zavar kifejezetten. Azért nyilván ne ez legyen minden második szava, de néha én is ránézek valamire és csak annyi jön ki a számon, hogy "Hát, ez k*rva jó."...
2020. jún. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2020. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kotonszökevényen felnevettem... xd
2020. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Semmi igazából, én is szoktam. A mondandó tartalmára figyelek általában, ha az értelmes, akkor a tálaláson nem fogok fennakadni.
2020. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az taszít, ha minden második szava b+. A káromkodásnak is megvan a helye és ideje. Ha akkor szalad ki, akkor legyen. Én is szoktam.
2020. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Attól függ, hogy miket mond és milyen szituációkban. Én is sokat káromkodok, ha hangsúlyozni akarok valamit vagy ha indulatosabb vagyok, illetve bárkinek kicsúszik a száján egy-egy káromkodás, de az ilyen minden mondatban egy g-ce meg f-sszopó elég kulturálatlan.
2020. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!