Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerencsétlen férfi és kitartó...

Szerencsétlen férfi és kitartó férfi közt mi a különbség?

Figyelt kérdés

Mert ez a kettő kívülről nézve ugyanúgy nézhet ki. Például évek óta próbálkozik saját vállalkozást beindítani, öli bele a pénzt de nem jön össze, vagy évek óta kitartóan ismerkedik de semmi nem jön össze.


Szóvak kitartó vagy csak szerencsétlen?



2020. jún. 3. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen, de legalább kitartó.
2020. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%

Kitartó bal*sz :D

Valami stikje lehet, ha 1 nő se jön össze. Munka terén nem nyilatkozom, ez többrétű.

2020. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a 'nincs szerencséje' inkább helytálló ebben az esetben.

Egy vállalkozás beindítása ejeinte jó eséllyel viszi a pénzt, mintsem hozza.


Párkapcsolattal meg sokan így vannak, ettől sem hiszem, hogy valaki szerencsétlen lenne :)

2020. jún. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 mert a munka az nem többrétű. Ma könnyebb melót találni, meg vállalkozást építeni, mint tartós hosszútávú kapcsolatot kialakítani.
2020. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kitartó miért lenne szerencsétlen?

Aki sikeres az kitartó is mellé.

A siker egyik alapfeltétele a kitartás


(Tekintsünk el a ritka kivételtől, áltagember átlag problémáin gondolkozunk)

2020. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Különbség van kitartás és vak hit között. Egyszer balek voltam. Az egyik barátom rábeszélt, hogy szálljak be egy MLM cégbe 300.000 Ft-tal. Bár voltak fenntartásaim, belementem. Azt gondoltam, hogy ha nem vagyok elég bevállalós, akkor soha nem lehetek igazi üzletember, meg hát amúgy is mindenki arról beszél, hogy a legnagyobbak is számtalanszor veszítenek - ha elveszítem a pénzt, azzal én is tapasztalatot szerezhetek... Persze óriási bukta lett a vége.

Azóta mielőtt befektetnék egy eszközbe, soha nem érzelmek alapján hozok döntést, hanem a konkrét számok alapján. Mindennek alaposan utánajárok és csak akkor szállok be, ha biztos vagyok a dolgomban. A kitartás jó dolog, de ha nincs mellette tudás és utánajárás, akkor semmit sem ér.


A nők terén pedig ne feledd, hogy elsősorban a kisugárzás számít! Hogyha te magad szerencsétlennek tartod magad, akkor egyetlen nő sem fog csak azért összejönni veled, hogy megmentsen téged. Ez fordított helyzetben sem elvárható senkitől. Találd meg az értéket saját magadban - sőt, még jobbat mondok: tanuld meg felfedezni az értéket más emberekben - és ezt kommunikáld!

2020. jún. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!