Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan fontos a szex,hogy...

Miért olyan fontos a szex,hogy valaki kifizet érte 20-30 ezer forintot is érte egy órára?

Figyelt kérdés
Azon a bizonyos szexpartner kereső oldalon szoktam olvasni a beszámolókat és úgy vettem észre hogy minden nőnek igénybe veszik a szolgáltatásait.Ahova lehet beszámolót írni,oda szoktak is.Általában dicsérni szokták a lányokat,hogy milyen jók.Persze vannak kivételek.Vannak negatív kommentek is,na de ha rossz tapasztalata is volt,odament,fizetett.Az hogy enni fontos mindennap,tudjuk.Lakbért,számlákat is fontos fizetni,mint ahogy fontos hogy legyen munkahelyünk is.A szex is legalább ilyen fontos?Van olyan fontos a szex,mint az hogy mindennap együnk,vagy legyen munkahelyünk?Vagy még fontosabb is?A szex az első,minden más csak utána jön?

2020. jún. 5. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Az élet nem csak lakbér meg számlák és zabálás kiadásokból áll.


Mindenkinek van valami függősége, hobbija, vágya amire kell költenie. Van akinek ez a horgászás, másnak a szex.

2020. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 a szex az nem mindennapi szükségletünk?Mint az evés,vagy az hogy vécére megyünk?Tehát nem alapvető szükséglet a szex?
2020. jún. 5. 18:10
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Te kizárólag számlákra meg kajákra költesz pénzt?
2020. jún. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
20-30 ezerért már szupercsajnak kell lennie és minden extrát bevállalnia, de átlagos keresettel így is csak havi 1-2 alkalommal szokták igénybe venni.
2020. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
evés-ivás-alvás-szexualitás az alapszükségletek közé tartozik.
2020. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#3 néha veszek ruhákat is,az is fontos,hogy tudjunk mibe járni.Nincs barátnőm,de prostihoz nem megyek.Nekem soknak tűnik az a 20-30 ezer.
2020. jún. 5. 18:16
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek az a legfontosabb az életében amire vágyik, de épp nem kaphatja meg. Ha ez a szex, akkor a szex. Ha pénz, akkor pénz. Önmagában egyébként nem minden embernek alapszükséglet a szex, léteznek aszexuálisak is. Egyébként egészséges embernek egyszerűen csak az élete része, de nem feltétlenül fontosabb bármi másnál.
2020. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egyáltalán nem sorolható az alapszükségletek közé, mert senki nem fog belehalni a hiányába.
2020. jún. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#4 és megéri?Még ha egész napot tölthetnék vele,de mi az az egy óra?
2020. jún. 5. 18:18
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem alapszükséglet (és attól még nem vagyok aszexuális, csak mert nem járok minden héten prostihoz), de valaki erre költ, valaki meg más szórakozásra. Kérdező az sem normális, hogy soha nem költöttél semmi olyanra, ami nem alapszükséglet. Még a minimalisták meg az önfenntartók is költenek időnként valamilyen szórakozásra, vagy vesznek valamit, ami nem csak az életbenmaradáshoz kell.
2020. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!