Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a szüleid foglalkozását...

Ha a szüleid foglalkozását szidják, te közbeszólsz?

Figyelt kérdés
Nem konkrétan a szüleid személyére értem. De tegyük fel, hogy apukád vagy anyukád orvos, és a kollégák vagy valaki a baráti társaságban becsmérlő megjegyzést tesz a dokikra általában. Akkor te erre szólsz valamit?
2020. jún. 6. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szólok be. Még az én szakmámban is van egy elég széles réteg, aki egy igénytelen retkes tróger, aki csak összebszkodni tud dolgokat, mert hagyják végzettség nélkül dolgozni. És kívülről nézve lehet, hogy működik az adott dolog, belülről pedig egy silány szar.


Viszont a szüleim nem diplomások. Kétkezi munkát végeztek. Aki erre tesz negatív megjegyzéseket és ostoba prolizza ezt a réteget, annak lehet, hogy verbálisan nekimegyek.

2020. jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim MÁVosok és náluk jobban senki nem utálja a magyar vasút működését, szóval nem :D

kicsit fontoskodónak érezném ha közbeszólnék minden poénra, hogy "nEm iS MiNDeN vAsUtaS hÜLyE". Ha valamilyen konkrét tényt rosszul tudnak a szakmáról, akkor kijavítanám őket, de az ilyen általánoskodó megjegyzéseket el kell engedni szerintem.

2020. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mivel prosti, azokat meg sokan emlegetik, nem. Akkor egész nap veszekedhetnék minden jött menttel.
2020. jún. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Miért kell lepontozni????? Remélem aki lepontoz, anyámhoz jár és fizeti nekünk a szép kis összegeket 😉
2020. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit mond,de anyukám adminisztrátor.Nem jutt eszembe semmi különös sértés,ami zavarna.(Persze,ha általánosítanának akkor mondanám,hogy nem mindegyikre igaz.)Apukám pedig régen meghalt,MÁVos volt,szerintem nem szólalnék meg akkor.Pont az ott dolgozók is tudják,hogy szar a rendszer.
2020. jún. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Anyám tanár,így néha én is szoktam szidni a tanáraimat,egyértleműen.

Egyszer volt,hogy az osztályfőnököm arról beszélt,hogy azok a szülők akik külföldön dolgoznak azokat nem érdeklik a gyermekeik érzelmei és fösvények,stb. és nekem az apám kint dolgozik és borzasztóan ideges lettem,mert ilyeneket állít,de aztán belegondoltam,hogy apámat igaz,hogy egy hónapban csak 10 napot látom,az osztályfőnökömnek kb. egy félévi fizetését keresi meg 20 nap alatt.

2020. jún. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!