Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Viszkok Fruzsi mindig is...

Bözse22 kérdése:

Viszkok Fruzsi mindig is ilyen fura volt?

Figyelt kérdés
Tegnap valahogy belefutottam az egyik karanténos videójába ahol valami megyes pitét akart elkészíteni. Össze-vissza kapodott és volt hogy nagyon kapkodta a levegőt. Komolyan féltem, hogy rosszul lesz... Nem vagyok szakember, de az egyik közeli ismerősöm pszichiáter és tudok tőle ezt-azt, és amit Fruzsi leművelt abban a videóban az abszolút nem normális. Ezt nem a karantén tette vele, mert még máskor is láttam ilyenneket videóban. Mindig is azt láttam a videóiban, hogy minden megvan előre rendezve és olyan műboldogásgot kelt az egész, ami persze cikivé teszi az egészet. Mű mosoly, mű viccek stb. Ennyire karot nyelt lenne? Sok barátja sem lehet...

2020. jún. 6. 12:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
Lehetséges, hogy nincsenek barátnői, mivel ő karcsú és csinos. ;) Neked viszont biztosan rengeteg, hozzád hasonló barátnőd van, aki szereti megszólni a Fruzsi féle lányokat.
2020. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Mi az összefüggés valaki súlya és aközött, hogy szimpatikus-e neki valaki? Jézusom.


Egyébként szerintem is megváltozott, olyan magányosnak tűnik.

2020. jún. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
A kérdező szimplán irigy. Teljesen egyértelmű.
2020. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is feltűnt, hogy mostanában mindig egyedül van a videóiban. Bár ettől még nem biztos, hogy magányos.


Amikor Csecse Attilával ugratták egymást, akkor egész jól vette a poénokat, de ezt leszámítva nekem mindig is egy kicsit merevnek tűnt. Nem laza típus. (Ezt pozitív és negatív értelemben is mondom.)

2020. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%
Azt valaki megfogalmazhatná végre, hogy miért foglalkozik olyan emberekkel, akiket nem kedvel. Mi a cél ezzel?
2020. jún. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%
Ha ennyire nem tetszik, akkor minek nézed?
2020. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Linkeld be azt a videóját
2020. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Sunshinedoll ***** válasza:
68%

Szerintem Fruzsi az egyik legnormálisabb magyar "influencer", az meg hogy egyedül van a videóiban nem jelenti azt, hogy nincsenek barátai :D

Ügyel arra, miket rak fel magáról, szóval amit látsz azt ő akarja, hogy lásd, amit nem látsz, azt nem akarja, hogy lásd, nyilván ennyiből pszichiátriai diagnózist felállítani nemhogy egy pszichiáter, de te sem tudsz.

2020. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Te jó ég! Tényleg mindenki azon akadt ki, hogy azt merészeltem mondani, hogy nincs sok barátnője? Ezt azért feltételeztem, mert az unokahúgom egy egyetemre járt vele és ott sem beszélt, csak 1-2 ember. És nagyon karotnyeltnek tartotta mindig. Ha valami nem úgy történt ahogy ő akarta kiborult... De ez a videóiban is látszik, hogy mennyire figyel arra hogy minden tökéletesen legyen. Olyan mintha egy leckét mondana fel, amit leírt magának.
2020. jún. 6. 15:07
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem irigy a kérdező,teljesen normálisan írta le a gondolatait.Valamilyen szinten leszólta Fruzsit,de teljesen normálisan fogalmazott.Szerintem is eléggé furcsa,de pont ezért nem foglalkozok vele.Jobban szeretem mikor az emberek autentikusak,ő eléggé "zárkózott" az életével,nem hallottam egyszer se olyanról beszélni ami negatív.
2020. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!