Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi veszi rá az embert, hogy...

Mi veszi rá az embert, hogy ne mosson fogat?

Figyelt kérdés

Megértem ha pl nincs pénze fogkrémre meg fogkefére stb. De mikor beszél velem az ember, teljesen sárga, lepedékes a foga és büdös a szája az így most mi. Én is küzködök a büdös szájjal pedig minden nap normálisan fogat mosok legalább 3-szor, de megoldom mentolos rágóval/cukorral. A padtársam se mos fogat pedig van pénzük. Olyan undorító az ilyen igénytelenség.

16/l



2020. jún. 6. 17:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Mezei lustaság.
2020. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Vagy pedig vmi betegsége lehet neki és azért ilyen. Hiába mossa a fogát akár parodontax-al rendesen, sajnos nem működik neki. Tehát vmi fog betegsége van.
2020. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

De konkrétan látom rajta a kajamaradékot. Nem hiszem, hogy betegség miatt van rajta mindig a tegnapi ebéd...

Ilyen nagyon furi lehet fogrémet sem használ. Nem vesz teafiltert, se bolti teát ő mindent házilag akar. Ami nem baj csak igénytelen ne legyen már.

2020. jún. 6. 17:19
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
ha kellemetlen a leheleted, akkor vagy fogproblémád van vagy emésztési problémád, mind a kettővel orvoshoz kéne menni
2020. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nekem van a fogaimmal probléma de nem rólad m van szó most.
2020. jún. 6. 17:27
 6/26 A kérdező kommentje:
*rólam
2020. jún. 6. 17:27
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Igénytelenség
2020. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Igénytelenség és undorító, és ahogy észrevettem generációról generációra száll. Ahol észrevettem, hogy a pasi nem mos fogat, ott az apja se mosott, sőt!! Nem volt fogkefe az egész házban!! Velem vette az első fogkeféjét, miután finoman figyelmeztettem. És nem szegény család!
2020. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Padtarsad lany vagy fiu?
2020. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Lány
2020. jún. 6. 17:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!