Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amelyik lány sminkeli magát,...

Amelyik lány sminkeli magát, az nem elégedett a kinézetével?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem így van. Lehet elégedett vele.
2020. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem, én személy szerint elégedett vagyok magammal. Nem nagyon hasznalok alapozót se, korrektort is magy egy egy pattanásra (pedig karikás a szemem, de nem zavar) viszont imádom a színeket úgyhogy rengeteg színes rúzsom, szemhélyfestékem és szempillaspirálom van. A szemöldököm színét meg szeretem hozzáigazítani a pink hajamhoz, nekem így tetszik. A smink van akinek az önkifejezés egyik formája.
2020. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Amelyik lány sminkel, az azt hiszi hogy ez tetszik a fiúknak, pedig nem.
2020. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

#3

Nem tudod elképzelni, hogy a külsőnkkel kapcsolatban ne a férfiak kedvéért csináljunk valamit?...🙄


En pl nem hinném, hogy a színes smink és a pink haj bejön a pasiknak, de én így szeretem a külsőm, nekem így tetszik. Mindegy, hogy nekik tetszik e, magunknak kell megfelelni.

Nem azt mondom, hogy nincs olyan lány aki a pasik kedvéért csinálná, de nem az összes.


2es voltam

2020. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Metionin ***** válasza:
88%
Nem feltétlenül. Én simán elmegyek bárhová smink nélkül, max megkérdezik hogy rosszul vagyok-e mert fehér a szám. Hasonlóan a 2. válaszlóhoz, azért sminkelek, mert tetszik. Amúgy is rajzolok, festek, nekem az arc és a haj festése is egyfajta játék, művészet, kifejezem vele önmagam. Nem izgat, hogy ez másoknak tetszik-e vagy nem. Nekem jó érzés hogy alkottam valamit, mások meg szerintem nem is figyelik hogy egyik nap bordó a szemhéjam, másik nap meg arany.
2020. jún. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%

*Pink = rózsaszín. Egyelőre van rá tartalmilag azonos magyar szavunk, nem elengedhetetlen szerintem divatból angol szavakkal helyettesíteni.


Egyébként adott esetben állhat jól valakinek a rózsaszín haj, én nem mondanám, hogy nem "jön be" a férfiaknak. Akkor már inkább semleges.


Azt viszont nem tudom elképzelni, ha nem az ellenkező nem figyelmét akarjátok felkelteni vele, akkor mégis mit? A férfiak se maguk miatt gyúrnak és feszítenek a tükör előtt a kondiban, hanem hogy mást lenyűgözzenek.

2020. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

"A férfiak se maguk miatt gyúrnak és feszítenek a tükör előtt a kondiban, hanem hogy mást lenyűgözzenek."


Pedig leginkább maguk miatt. Senkit sem érdekel h kinek milyen izmai vannak.

2020. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Metionin ***** válasza:
84%

A rózsaszín és a pink nem ugyanaz :D a rózsaszín pasztellszín, a pink élénk.

Nem figyelmet akarunk felkelteni vele, csak jól érezzük magunkat így. Boldogságérzést ad ha a tükörbe nézünk meg csak úgy is. Nekem pl. most teljesen sminkmentes az arcom, a szempillám viszont kék (meg a hajam is). Hogy miért? mert reggel rossz idő volt, nem volt kedvem semmihez és gondoltam legalább a szempillám legyen színes :D Parfüm is van rajtam pedig a kutya se szagolgat épp, csak én magamat.

2020. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

"Senkit sem érdekel h kinek milyen izmai vannak."


Ezt tucatszor hallottam már, de valahogy a cicababák mellett mégis ilyen izomcsávókat látni csak :) A férfias külső biológiailag is vonzóbb egy nő számára, mint a vékony férfitest, de biztos a biológia téved. Legalább álszentek ne legyünk már.


8. Hát nem mondom, hogy értem, de elfogadom az érvelésed :)

2020. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

#6


Azért használom a pink szót, mert arról az emberek többsége egy élénkebb, neonosabb rózsaszínre asszociál míg a rózsaszín hajról inkabb pasztelesebb, vilagosabb rózsaszínre gondolnak. Tehát nem azért használom a pink szót mert a szótar szerint tartalmilag ne lennének azonosak a rózsaszínnel hanem mert tapasztalataim szerint az emberek másra asszociálnak a két szó esetében.


Sajat magamnak akarok tetszeni amikor tükörbe nézek. Imádom a színes dolgokat, a ruháim, az ékszereim stb is azok, számomra unalmasan néznék ki színek nélkül. Ha megakarok felelni másoknak, mert a helyzet megkívánja (pl állás interjú, látogatás párom déd-nagyanyjához), akkor kevesebb színt hordok és ilyenkor nem érzem olyan jól magam mint színesben.

2020. jún. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!