Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne kitörni ebből az...

Deák Dominik 2020 kérdése:

Hogy lehetne kitörni ebből az önfejlesztési ördögi körből?

Figyelt kérdés

Levert vagy, mert nem jutsz egyről a kettőre. Tudod mit kéne tenni, de nincs erőd hozzá, mert levert vagy.


Az elmúlt húsz évben többször megpróbáltam összeszorítva a fogam kimozdulni a holtpontról, de hiába sikerült előrelépni, újra visszazuhanok a levertségbe.


Tehát összességében előrébb vagyok ugyan, de a levertség nem múlik és minden alkalommal kínszenvedés az előrelépés.


Remélem érthető voltam :D



2020. jún. 7. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Ez csak egy éretlen, hisztis, depressziós picsogása. Te semminek nem tudsz örülni? Akkor menj pszichológushoz, majd ő agyilag rendbe tesz téged.
2020. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Serkentőszerekkel. Másképp nem megy. Persze motiválhatnak a barátaid is, meg a családod, vagy az a tudat h mennyi mindent megcsináltál már a múltban, de ennek híján maradnak a serkentőszerek. Aztán idővel el lehet őket hagyni.
2020. jún. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
milyen serkentőszerekre gondolsz? miket tudnál javasolni?
2020. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
A legtöbb céltalan embernek van egy "adu ásza" amit bármire rá tud húzni. Neked ilyen dolog a "levertség". Hiszen egyszerűbb arra hivatkozva nem tenni semmit, mint előre lépni.
2020. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"milyen serkentőszerekre gondolsz? miket tudnál javasolni?"


Kávé,cigi,kratom,kóladió,mulungu, meg van még jópár.


[link] Itt tudsz róluk olvasni.


Én már pár éve iszok kratomot, amikor megakadok valahol az életemben. Kb 2 hetente. Bár volt olyan időszak amikor 2 naponta toltam.


Amikor nem elég az akaraterőm, akkor használok valamit. Meg nekem alapból fontos az, h élvezzem azt amit csinálok. Csak akaratból nem szeretek dolgozni, mert uncsi. De időnként eljön az, h befásulok, és fapofával csinálom a dolgom. Vagyis ezt már nem csinálom, hanem iszok valamit, meg persze kialszom magam.

2020. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!