Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy mondjam el egy haveromnak...

Hogy mondjam el egy haveromnak, hogy büdös, anélkül, hogy megsértődne?

Figyelt kérdés
Van egy jobb haverom, egy baráti körömből sokan ismerik, és páran mondták, hogy elég büdös. Ők ezt zárt helyen tapasztalták, én csak kültéren szoktam vele találkozni és még egyáltalán nem vettem észre, de a többiek ezt mondják, és szerintem kezd elég kínos lenni neki, de ezt ő nem tudja. Hogy mondjam/mondjuk el neki, hogy büdös, anélkül, hogy megbántanánk?

2020. jún. 8. 00:49
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Valahogy poénosan.. persze ez személyfüggő, mivel valaki nem veszi a poént..
2020. jún. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom, hogy ezt hogy tudnám poénosan :D, esetleg vkinek vmi más tipp?
2020. jún. 8. 01:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
"Figyelj! Nincs veled semmi bajom. De jobb ha tudod, sokan azt mondják, hogy kellemetlen szagod van."
2020. jún. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez amúgy jó is lenne, csak nyilván megkérdezné, hogy ki mondta, amire nem akarnék válaszolni.
2020. jún. 8. 01:09
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
"Többen. ~X-en. Elnézést, de nem akarok magamnak bajt! Csak azért szóltam, mert szerintem jobb tudni, mint nem tudni."
2020. jún. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2020. jún. 8. 01:15
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Szívesen.


Én már átéltem ezt.


Az én haverom nem sértődött meg. És szappanról, tusfürdőre váltás megoldotta a problémáját.

2020. jún. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Ajándékozz neki egy dezodort. Mond, hogy többen mondták, hogy ezt az illatot jobban kedvelik...
2020. jún. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Én nem mondanám, ha nem érzem büdösnek.
2020. jún. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazan a haverja vagy akkor elmondod neki, meg ha meg is sertodik egy kicsit. Hosszu tavon segitesz vele!

Csak legy kedves, es hangsulyozd, hogy nem megbantani akarod, csak figyelmeztetni. Kinos beszelgetes tudom.

2020. jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!