Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha nemtudom hogy mit...

Baj ha nemtudom hogy mit akarok,az életben?

Figyelt kérdés
Volt már úgy veletek,hogy,csakúgy,céltalanul,éltétek az életetek?Úgyérzem magam mint középiskola óta,hogy,nemtudom azt hogy mit akarok,amióta végeztem a sulival,melózgatok (persze nem azt amit szeretek bár elvagyok),majd minden hétvégén,a barátaimmal,szórakozok,és csinálunk mindenféle programot,és úgyérzem,hogy ezígy boldoggá tesz.Már ez megy nagyon régóta,és mikor megkérdezik a szüleim,valójában mit akarok,mik a céljaim,fogalmam sincs,csak úgy elvagyok ebben a helyzetben.Ti mit gondoltok,baj,ha nincsenek konkrét céljaim,csakúgy élek az életnek ahogy akarok?Esetleg,ezt ki lehet nőni? 20/F

#élet #cél #Mit akarok? #Nemtudom mit akarok #Élet célok #Saját élet,felnőttéválás,
2020. jún. 10. 04:55
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Még fiatal vagy így egyértelmű, hogy szórakozni akarsz

De valamit dolgoznod kell vagy tanulj tovább mert ez az élet rendje,valamit csinálni kell

2020. jún. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

A te életed, azt csinálsz, amit akarsz,a felelősség is a tiéd.

Ha neked ez a céltalan élet megfelel, ám legyen, de erre jövőt építeni nem lehet.

Gondolkozz el, hogy mit szeretsz, mit csinálnál szívesen, mérd fel a képességeidet hozzá.

Te most jelenleg egy sz..rkupac tetején ülsz. Az embert a célok viszik előre.


Minden egyes döntésedért egyedül csak te vagy a felelős.

2020. jún. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Nyugi, több, mint dupla annyi vagyok, mint te és nekem sincs. Nem vagyok rá büszke, de megvagyok.
2020. jún. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Az nagyobb baj, hogy a helyesírás nem megy.
2020. jún. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem kritikát kértem,hanem véleményt,ha kritizálni akarsz menj máshova,köszi 😉
2020. jún. 10. 07:55
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Nekem is az a véleményem, hogy nem tudsz írni.
2020. jún. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Tűzz ki magad elé mérföldköveket, célokat.


Pl. saját lakás/lakhely. Komolyabb (külföldi) nyaralás, stb.


Aztán küzdj azért, hogy ezek az álmok/célok mielőbb valóra váljanak.


Kezdj élni!

2020. jún. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Hosszú távon ennek könnyen meglehet a böjtje.
2020. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Véleményekre,akár hasznos tanácsokra lennék kíváncsi legfőképp,kritizálásokkal nem leszek előrébb :) Én úgyvagyok vele,hogy úgy élek ahogy jólesik,aztán meg,ha hosszútávra akarnék tervezni,akkor úgyfogom alakítani az életem ahogy akarok😉De a hasznos tanácsokat is meghallgatom,azokat köszi,aki pedig kritizál,vagy negatívan áll hozzá,ajánlom,az előző,kommentemet,köszi😉
2020. jún. 10. 12:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ember könnyen azon kapja magát 40 évesen, hogy ott áll, és nincs semmije. Se saját lakása, se családja, se vállalható munkája, csak néhány, hasonló beállítottságú haverja. Nem ritka az ilyennél, hogy miután meghalnak a szülei, elkezd zülleni, és gyakorlatilag úgy él, mint egy félcsöves.

Persze, 20 évesen még korai erről beszélni. De az idő pénz, és egyre fogy, szóval legalább arra törekedj, hogy az üresjárati idődet hasznosan töltsd. Ne 40 évesen jusson eszedbe, hogy mennyire elb*sztad fiatalon.

2020. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!