Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tapló emberek miért csodálko...

A tapló emberek miért csodálkoznak azon, hogy nem kedvelik őket? És miért sértődnek meg, ha velük is ugyanolyan bunkó stílusban beszélnek, mint ők másokkal?

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de szerintem ők nem is tudják magukról, hogy bunkók. Nekem is van olyan ismerősöm aki "viccből" szándékosan sérteget mindenkit, de ha visszakapja napokig duzzog. Szerintem ennek valami kisebbségi komplexus van a hátterében.
2020. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

Ha téged valaki bunkón megsért, akkor biztos, hogy nem lesz arányos ahogy visszaszólsz, mert indulatból teszed.


Ezen kívül nem kell bunkó emberekkel társalogni és kész.

2020. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 nagyon okos. Ha a rendőr megállít, hajtsak tovább? Munkahelyen is szüntessem be a kommunikációt a kollegákkal? Vagy mondjak fel és addig keresgéljek, amíg sehol nem lesz egyetlen bunkó ember sem?
2020. jún. 10. 11:17
 4/8 anonim ***** válasza:

Látod, pont erről beszéltem...


#2

2020. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kötözködés az megy, értelmes választ adni luxus :D
2020. jún. 10. 12:01
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Kaptál értelmes választ. Sőt másodszorra rávilágítottam arra hogy már a neten is ez történik veled, nem csak ha személyesen kerülsz ilyen helyzetbe.
2020. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kollégákkal nem kell társalogni, mások bunkóságát meg nem lehet mindig elkerülni, de azt meg lehet tenni, hogy nem vezsed magadra, nem stresszelsz rajta. Mondjuk az tény, hogy ha veled mindenki bunkó, akkor lehet, hogy te vagy a kis hópehely mimóza és egy kicsit vastagabb bőrt kéne magadra szedned.
2020. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdésedben a válasz: mert taplók.
2020. jún. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!