Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az hogyha boldogok...

Mért van az hogyha boldogok vagyunk, mindig jön valami ami elrontja az egészet?

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem lehet mindig a boldogság állapotában lebegni. Nem is tudnád igazán értékelni, ha nem lennének nehezebb időszakok az életedben, hiszen a boldogság egy ajándék a nehézségek után.

Ha folyton a rózsaszín felhőkben élnénk, nem lenne motivációnk a fejlődésre, márpedig az önfejlődés leginkább akkor következik be, ha nehezebb időszakban vagyunk és azt meg tudjuk oldani.

2020. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én annak örülnék, ha el jutnék már oda, hogy boldog vagyok.

Amúgy én is tapasztaltam, hogy amikor jobban mennek a dolgok, vagy eltervezek valamit, hogy mostmár jó leszminden, akkor közbe jön valami, vagy több dolog is, amitől nem lehet az.

Pl ha megrekedek egy monoton élet helyzetben és változtatni szeretnék, mert nem vagyok így boldog, akkor tuti, hogy a semmiből lecsap a legnagyobb szerencsétlenség, hogy megint lehessen min stresszelni, bánkódni, nehogy még a végén kikecmeregjek a csapások alól.

Egyébként szerintem vannak emberek és azon belül időszakok, amikor az élet kedvez és van, hogy a lehetőségek még hosszabb távon sem kezdveznek nekünk, még ha egy rövid időre úgy is tűnik, hogy minden happy.

2020. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy általános tendencia, nálam is megvan ez a dolog. 1* kapunk, 1* adunk az életnek, az élettől.
2020. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!