Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Polla miért teszi ki a fenekét...

Polla miért teszi ki a fenekét folyamatosan az Instagramra?

Figyelt kérdés

Persze értem, szép eredményt ért el, gratulálok neki, de amit ő csinál az szerintem már sok és röhejes is, mikor kitesz egy képet a fenekéről és egy idézetet tesz oda. A kommentek fele arról szól, hogy betennék neki (fiúktól), a másik fele pedig "jaaaaj de szépppp vagy ❤❤❤" (lányoktól). Aki pedig rosszat ír azt fogja és kitörli... :/


Mint ember nincs bajom vele, mert nem ismerem, de azért voltak érdekes megszólalásai és nekem ez a fenék mutogatás se tetszik...



2020. jún. 10. 10:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Több fenék = több like

Ami neki számít, mert ha jól nézem influencerkedik.

2020. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Azért, amiért bárki más kiteszi a fenekét instagrammra: önigazolás, ególöket, dicséretek bezsebelése.
2020. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk, neki amúgy pont nincs jó feneke. Már annyira elment egy degenerált formába, hogy ezt nehéz szépnek titulálni, de a korosztály, akinek kontentet gyárt annak ennyi is elég.
2020. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
97%
Mert kezd kimenni a divatból és kell valami ami miatt felfigyelnek rá.
2020. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:
13%
Az ő dolga. Ha neked nem tetszik, akkor miért írod ki kérdésnek? Nem valószínű, hogy ő fog neked válaszolni. Ez pedig egy tipik olyan kérdés, amire csak ő tud választ adni. Egyébként meg az a pipa a neve mellett azt jelenti, hogy pénzt kap a posztjaiért. Szóval nagy valószínűséggel azért, mert egy márkát reklámoz.
2020. jún. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

5.


Én csak meglepődtem... Már 1 éve nem nézem, most is csak kíváncsiságból mentem fel az oldalára. És tényleg nagyon meglepett. Két-három éve olyan kis normális volt és szeretni való...

2020. jún. 10. 11:12
 7/38 anonim ***** válasza:
13%
Mi kozod is van hozza, h mit tesz ki? Te mit teszel ki? Orulnel, ha odamenne valaki aztan leszolna, h de bena kepeid vannak? Milyen gyerekes az instad? Na ugye. S
2020. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
28%
Mert sokat dolgozott érte és ezért büszke rá olyasmi mint amikor a haverjaim kiteszik hogy feszengenek az 50es kezükkel vagy boxkesztyűben igen senkit nem érdekel de örülnek neki én meg teszek rá lájkot mert miért ne(nem vagyok Polla fan csak az insta üzenetes videóit néztem és persze hogy törli a negatív kommenteket én is azt csinálnám nem ám látja több ezer ember ahogy beoltanak)
2020. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Na, megjöttek a 14 éves lányok, akiknek ez a kur- khm... hölgy a példaképük. Már szinte vártam (irónia) :D


És tudjátok mit? Igenis közöm van hozzá, hogy mit tesz ki, mert RENGETEG GYEREK ezen nő fel. Ami borzasztó... Nem ezt kellene nézniük szabadidejükben.Tudjátok, milyen önbizalomhiányuk lehet majd felnőttkorukban? (ezt sok pszichológus is megalapította, hogy részben emiatt van sokaknak testkép zavaruk). És nem azokra a kommentekre gondolok, ahol... olyat írnak neki, hogy csak kapkodom a fejemet. Azokat én is kitörölném...


De most kérem, tegye fel a kezét az, aki szerint, az a normális, ha egy kb. 19-21 éves lánynak minden képen a feneke van. Mert, ha valaki szerint ez így normális és teljesen rendben, az könyörgöm: menjen el egy orvoshoz! Jó, persze a tizenvalahány éves lányoknak ez a példa, de most egy felnőtt emberre gondolok.


Amúgy, nincsenek is képeim Instán, szóval ez mellé ment...

2020. jún. 10. 12:25
 10/38 anonim ***** válasza:
86%
Fogalmam sincs ki az, de ezek szerint valami ezredik nevenincs influencer, akiben ennyi van. Érdemi tartalmat nem tud gyártani, így marad a meztelenkedés. Így még kicsit el tudja tolni, hogy kikopjon a "köztudatból"
2020. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!