Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a felnőtt élet?

Milyen a felnőtt élet?

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nehéz. Mindent neked kell intézni és kideríteni, csak magadra számíthatsz.
2020. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Mindenkinek más. Ez olyan, mint hogy milyen a gyerekkor... Van, akinek sanyarú, van, akinek mesés. A körülményektől függ. De felnőtt korban már javarészt magadnak alakítod.

Az első írta, hogy csak magadra számíthatsz. Ebben van valami, de ez is olyan, hogy élhetsz úgy, hogy tényleg csak magadra számíthatsz, meg kialakíthatsz olyan kapcsolatokat, barátságokat, hogy legyen olyan, akire számíthatsz. Persze a dolgokat neked kell kézben tartani.

2020. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
2020. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak előnyei és vannak hátrányai is. A felelősséged sokkal nagyobb mint gyerekként viszont a szabadságod is.
2020. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kuzdelmes, de szabad.
2020. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A müzli végre nem csak reggelire van, akkor eszed amikor akarod :D

Amúgy attól függ, hogy milyen vagy. Engem úgy neveltek, hogy mindenben kivettem a részem ez(főzés, takarítás stb), nem volt titok ha rosszul álltunk anyagilag. Ezeket gyerekként nem igazán szerettem, viszont minden gond nélkül vettem a költözést, saját háztartást.

2020. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fos.

Döntési lehetőséged több, de felelősséged sokkal több.

2020. jún. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt élet az amikor nézed a reszkessetek betörőket és nem érted miből tartanak fent egy akkora házat a szülők

Vagy amikor nézed a shrekket és megértés miért akart shrek egyedül maradni a mocsárban 😃😃😃😃

2020. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!