Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezelitek, ha a szerelő...

Hogy kezelitek, ha a szerelő nem jön a megbeszélt időpontban?

Figyelt kérdés
Tegnap délutánra ki volt hívva a szerelő, 4 órára. Férjem dolgozott, én vártam otthon. Nem jött. Egész estig vártam, de se egy telefon, se semmi, hogy nem tud jönni. Este írtam a férjemnek, hogy nem jött a szerelő. Azt mondta, majd holnap reggel fölhívja, és számon kéri rajta. Mondtam neki, hogy azért ne legyen túl kemény vele, akármi történhetett. Mondta, hogy nem is az a baj, hogy nem jött, de akkor szóljon ide, az a minimum. Reggel a telefonban jól leb_szta, hogy miért nem tudott szólni, hogy nem jön, mert vártuk egész délután, boltba nem tudtam menni, konkrétan sz_rni nem mertem elmenni, mert féltem pont akkor jön. Persze elnézést kért a telefonban, hogy közbejött valami, ma délután tudna jönni. De a párom azt mondta, köszönjük szépen, keresünk mást. Én egy kicsit sajnáltam, mert lehet sz_r napja volt, meghalt a kutyája vagy akármi, én mondtam volna, hogy jó a ma délután is. Férjem azt mondta, nem szabad ilyen engedékeny lenni, mert kihasználják és visszaélnek vele. Álljak a sarkamra. Őszintén, nem tudom melyik a helyes viselkedés, szerintetek melyikünk gondolja jól? Ti hogy szoktatok viselkedni ilyenkor?
2020. jún. 10. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy nem adott elérhetőséget, hogy felhivd miért nem jön?

Én az MPL futároktól szoktam agy.fszt kapni. Direkt ugy rendelem a csomagom, hogy aznap itthon legyek mikor jön. Ki is küldik az üzenetet, hogy na akkor ma érkezik a csomag. És persze nem jön véletlenül se. Telószám meg nincs. Nyomonkövetésbe meg azt írta, hogy sikertelen kézbesítés. Másnapra meghozta, de f.szér nem irnak valamit legalább, hogy az ember tudja nyugodtan csinálni a dolgát.

2020. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a megbízhatatlan embereket. És nem azzal van a baj ha közbejön valami, mert bármi előfordulhat. De egy sms-t vagy egy telefont meg lehet ereszteni ilyenkor és akkor az embernek nem megy fel a vérnyomása.
2020. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van telefonszám, felhívom. Ha elérhetetlen, kevesli a nálam megkereshető pénzt, nem hívom többet, keresek másik szakembert, és még el is mesélem ismerősöknek, hogy őt ne hívják.
2020. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, a férjednek van igaza! DE...

...

Én olyan helyen lakom vidéken, hogy nem nagyon lehet válogatni szakemberben.

Már megszoktam, hogy van jön, vagy nem jön(jó paraszt módjára ide sem szól) aztán ha valamikor megjelenik, csontig kinyalom a fenekét, pedig meg tudnám ölni, olyan pipa vagyok addigra már.

Nem is tudom mit adnék azért, ha csak egyszer olyan helyzetben lehetnék mint a férjed, hogy elzavarhatom, akár a kapuból is!

2020. jún. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ha 4-re van megbeszélve, legkésőbb 5-kor felhívom, de inkább még előtte, hogy nem felejtette-e el, vagy mikorra tud ideérni, meg ilyesmi. Én nem várok órákig úgy, hogy nem tudok semmiről semmit.
2020. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!