Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a ezekről a...

Mi a véleményetek a ezekről a kommentekről?

Figyelt kérdés
Gondolok a Youtube drámákra, és az ottani kommentszekcióra, vagy Facebook, vagy Instagram, vagy bármi másra. Esküszöm, jó olvasni amikor az agyilag idióták egymásnak ugranak, és érvelések nélkül úgy veszekednek mint a gyerekek. De amúgy szánalmas, és szomorú látni, hogy az érett felnőttek úgy intézik el a dolgokat, hogy leállnak veszekedni a világhálón, és a következményekkel nem foglalkozva üvöltik szét a véleményüket, amivel alapvetőleg semmi baj nem lenne, ha normálisan fogalmazná meg.... DE hiszem, hogy az ember képes változni, és a legfertőzőbb betegségből, az ostobaságból kilehet gyógyulni, vagy ha nincs más választás, akkor kihalni...

2020. jún. 10. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Ez ilyen tipikus proli szokás, szeretett társadalmunk igen jelentős része pedig az.

Megdöbbentő látni néha, hogy egy-egy külföldi kommentszekcióban mennyivel értelmesebb eszmecserék folynak.

2020. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez jelen van ezen az oldalon is. Elég bármelyik kategóriába írni egy olyan választ, amit ott a véleményvezérek nem bírnak és pár perc után már megpróbálnak szétszedni. Érvelni képtelenek, csak személyeskednek.
2020. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Radics Peti jó kis összeállítást csinált belőlük. Vicces amit csinál de van mögötte tartalom és mondani valója is
2020. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Hidd el, a kihalás lesz erre a megoldás. Az emberek többsége a világon (nem, nem csak itthon, bár látom volt már egy jóízű magyarozás) sík hülye, személyi nélkül még a nevüket is képesek lennének elfelejteni.


Amúgy én pont ezért nem olvasok kommenteket szinte sehol, idegességen kívül mást nem okoznak számomra.

2020. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl komolyan veszed. A legtöbb ember előszeretettel ereazti ki a gőzt online. Tény, én nem vállalnám névvel az agyatlan, primitív kommentjeimet, de attól még szoktam néha jól beolvasni embereknek én is a magam modorában érvekkel, amit névvel is vállalok... Szeretek vitázni és szívesen osztom meg a nézeteimet.
2020. jún. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Igen, a normális és értelmes vitázással semmi gond nincsen, sőt, valahol még jó is, de akik nem kulturáltan fogalmazzák meg a véleményüket, és az internet keresztül gyakorlatilag letámadják azokat az embereket akiknek más a véleményük mint az övéjük azok nem normálisak szerintem. Hú! Ez jó hosszú mondat lett :D

2020. jún. 11. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek zöme nem képes intelligensen véleményét, mondandóját megosztani embertársaival.


Megszokott tény napjainkban.


Kedves kommentelő, ez globális probléma sajnos.


Azért érzed, hogy több rendes ember van külföldön, mert nagyobb létszámban vannak, mint a magyarok

+ sokan tudnak adott nyelveken pl angol.

:)


De hidd el a zöme itt kint is birka agyú.

2020. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!