Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem ironikus, hogy a koronavír...

Nem ironikus, hogy a koronavírus járvány kellős közepén derült ki, hogy full krónikus beteg vagyok fiatalon?

Figyelt kérdés
Bechterew-kór, csonttömeg csökkenés és lesz még egy vérvétel, ami miatt egész biztos felszívódási zavart és/vagy gluténérzékenységet fognak megállapítani. Az is lehet, hogy más anyagcsere betegségem is van. Mondjuk korábban is sejtettem, hogy baj lehetett, mert mindig baromi sovány voltam, de a vérvétel alapján senki nem mondta, hogy komolyabb problémám lehet csak picit magasabb gyulladás és kicsi vérszegénység. De most hogy leálltak a rendelések és pont akkor derül ki, hogy genetikai hulladék vagyok amikor a legnagyobb kincs az egészség... Hát groteszk és elszomorító.

2020. jún. 10. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálatos, de fel a fejjel.
2020. jún. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Pszichiátert is érdemes lenne felkeresned, ő is biztosan tudna valamivel diagnosztizálni.
2020. jún. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Inkább örülj, hogy kiderült.

Nem vagy hulladék. Mindenkinek vannak betegségei. Nekem a veséim gyengécskék. Egy gyerekkori orvosi félrekezelés eredménye vezetett ide 20 év alatt. 5 évente kiderült rólam valami baromság. Lehet pár év múlva megint kijön valami szövődmény.... Nem tudok ellene tenni, élni próbálok vele. De senki sem tökéletes. Rengeteg a rakos ember. Akkor ők is hulladékok, mert milyen má' a szervezetük, hogy mutálódott sejteket termel, amikből daganat lesz. Akkor ők mennyire érezzék magukat hulladékoknak? A saját szervezetük fordul ellenük egyik napról a másikra.

2020. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"A saját szervezetük fordul ellenük egyik napról a másikra."

Nem egyik napról a másikra történik ez, kedves utolsó. Azt kell tudni, hogy ma minden, a nyugati táplálkozást követő felnőtt (sőt, egyre több gyerek) lyukas bél szindrómában szenved. Ez azt jelenti, hogy a felborult bélflóra következtében a vékonybél falán apró gyulladások, ezek helyén parányi lyukak keletkeznek, amelyeken emésztetlen fehérjemolekulák kerülnek a véráramba. Ez járatja csúcsra az immunrendszert, és ettől van a ma népbetegségnek számító autoimmun betegségek kismillió fajtája.

Sajnos a ma praktizáló orvosok még messze nem tanultak erről, amikor egyetemisták voltak.

A jó hír az, hogy ez az állapot helyes táplálkozással, ha nem is gyógyítható (hiszen az immunrendszer nem felejt), de tünetmentessé tehető.

2020. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!