Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogyha undorodok a...

Normális, hogyha undorodok a hátszőrtől?

Figyelt kérdés
Egyszerűen hogyha meglátok pl. a strandon egy palit akinek szőrös a háta, elkap a hányinger. Tudom, hogy ő nem tehet róla, de akkor sem tudok mit csinálni, egyszerűen hányingerem lesz. Normális ez? Pszichológus esetleg tudna ezen segíteni?

2020. jún. 11. 13:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem normális.
2020. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Igen, én is
2020. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem az. Van visszataszítóbb látvány is a világban, amit kénytelen vagy elviselni, mi lesz, ha már egy hátszőrzettől kiakadsz?!
2020. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
csúnya, ha valakinek hátszőre van le kell szedetni
2020. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
miért ne lenne normális? mindenki undorodik valamitől. te a hátszőrtől, ennyi :) én pl úgy ánblokk az emberektől undorodom :D
2020. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%

Igen valóban csúnya, én sem szeretem, és nem tehetek róla.

Ezért gyantáztatom mindig.

2020. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Lol, hát kérdező és 5-ös, akkor zárkózzatok be a lakásba és ne érintkezzetek a külvilággal, ha ilyen alacsony az ingerküszöbötök.
2020. jún. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Én végignéztem pár boncolást élőben is, de az indokolatlan helyeken kunkorodó szőrtől kikészülök. Annál jobban csak a féregmozgás akaszt ki, mikor sok kis kukac vagy hangya nyüzsög kis helyen. Minden mással elvagyok.
2020. jún. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

kedves 7-es, bárcsak megtehetném :D de sajnos minden nap látnom kell a gusztustalan embereket


5-ös voltam

2020. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Én is úgy gondolom, hogy mindenki undorodik valamitől, akár olyan dologtól is, amitől mások nem. Teljesen természetes. Van, aki a karfioltól undorodik vagy mondjuk a kávézacctól (ez utóbbitól én), etc...

Pszichológushoz ezzel akkor kéne menned, hogy ha mondjuk beleszeretnél egy srácba és kiderülne, hogy neki szőrös a háta, viszont nagyon szeretnéd és vele szeretnél lenni, szóval ez az egész nagyon nagy problémát okozna az életedben.

2020. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!