Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félnék boldognak lenni?...

Félnék boldognak lenni? Valakinek valami bátorító varázsszó?

Figyelt kérdés

Van egy lány,aki külsőleg,de személyiségileg nagyon megfogott. Kb.100-bol 1-helyzetemben. De valamiért még is tartok ettől a dologtól kettőnk között. Normális kapcsolatom nem volt,igazából 1,viszont az minden volt csak nem kapcsolat.


Félek a következményektől,mi van,ha összejövünk és utána? Már annyira megszoktam,hogy mindig egyedül vagyok,így ez ilyesztőnek tapasztalom.


De nemcsak lányok terén állok hadilábon,hanem mindenben,ami egy kis örömöt ad.


Ha elérek valamit,pl.:munkát vagy valamit,amire vágytam,akkor utána nem tudom kezelni a helyzetet és bepánikolok. Mindig elhatározom,hogy normális felnőtt leszek,aki felelősséget vállal,de kb. az esetek 90%-ban megfutamodok.


A pánik meg bebeszélt rosszulléttel jar. Attól félek,hogy "Karak kiengedi Vukkot":) és azon agyalok,hogy Jesszus,hogy fognak nézni rám,ha oda h@nyok?!


Nektek mi az a szó,dolog,vasaló,akármi,ami elindít az utatokon? Utána uovastam már ennek és betartottam a javslatokat,de attól még minden nap szembesülök a pánikkal,ami bennem van. Szívesen szednék valami lesz@rom tablettát,de annak sincs sok értelme,ha függetlenségemet egy darab pirula adja.


Valami tanács?


További szep napot,reggelt,estét-amikor olvasod.:)



2020. jún. 11. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Végig olvasva a kérdésed, elég panikolós lehetsz nincs meg az a támasz ami segítene.

Ajánlom a sportot vagy akármit amit szeretsz, igazából

Olvass önismereti könyveket és próbáld legyőzni a félelmeidet.

Én is hasonló arc vagyok mellesleg.

2020. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus kezelt már? Mert ott van a "depresszió" és a "mániás depresszió" a tagjeid közt, de tényleg diagnosztizáltak vele?
2020. jún. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Arra gondolok, hogy "mi a legrosszabb, ami történhet"?

Aztán megállapítom, hogy életem legrosszabb napjánál nem lehet rosszabb, és akkor megpróbálom.


A másik, hogy arra gondolok, "kihatással lesz-e ez a dolog az életemre jövőre, vagy 2 év múlva" és ha nem, akkor nem idegeskedem rajta.

2020. jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó tök jót írt én is szoktam így gondolkozni.

Kérdező! Kérlek ne hagyd, hogy ez beszippantson! Én is hajlamos vagyok szorongásra,de emiatt pánikom is volt. Időnként még előjön, voltak durva pánikrohamaim, senkinek nem kívánom! Meg kell tanulnod magadban bízni és valami jóba, pozitívba kapaszkodni.

Nem mondanám, hogy nagy rajongó vagyok, de ahogy a Punnanytól az egyik szöveg mondja "élvezd, hogy ha rádtör a lámpaláz, semmi sem bonyolult annyira, hogy ráparázz" és milyen igaz.. Amúgy az aggodalmaink kb 90%-a irreális elvileg, szóval sokan aggódnak sok felesleges dolgon, aztán mire jó? Saját magadat tennéd tönkre feleslegesen.

2020. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!