Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kell tennem, hogy bevegyek...

Mit kell tennem, hogy bevegyek egy kis dózist a "lexarom tablettából"?

Figyelt kérdés
Sajnos én pont az ellentéte vagyok az ilyen laza embernek. Azt mondják, hogy korral csökken az ember görcsös hozzáállása, de én lassan 25 vagyok és semmi előrelépést nem látok. Mindenen képes vagyok stresszelni, rágódni, aggódni, ráparázni és egyből a legrosszabb eshetőségre gondolva frusztrált lenni. Van még esély arra, hogy változzak? Félek, így nagyon sokat fognak bántani.

2020. jún. 11. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a kerdes meghaladja a Gyk lehetosegeit.

Par mondatban nem igazan lehet elintezni.

Meditalj naponta, vezess naplot, terapia, rengeteg munka magadon

2020. jún. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát, kezd el óvatosan nagy dózissal s lassan emeld. Meglátod egy hónap után az eredményhez napi két tekercs wc-papír kell.
2020. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Foglalkozom önfejlesztéssel, sokat tágítottam a nézeteimen, de mégsem sikerült változni tartósan.
2020. jún. 11. 19:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogyan tagitod a nezeteid? Mit csinalsz?
2020. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Filozófiát tanulok, többféle korból többféle megközelítéssel ismerkedtem, időtálló témákkal és próbálom az életembe beépíteni a tanulságokat, hogy ne csak elmélet maradjon, hanem gyakorlat is legyen. Például ez segített a hirtelen haragomat és az előítéleteimet szabályozni tanítani, de a görcsösségem nem változott.

Új hobbikat próbálok ki miközben a kitartásomat, szorgalmamat fejlesztem, új élethelyzetekbe vetem magam, mégsem tudtam ezen a tulajdonságomon változtatni.

2020. jún. 11. 19:44
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet, hogy tobbet kellene a sztoicizmusrol tanulnod. Es a taoizmusrol.

Es komolyan, napi meditacio!

2020. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, pont a sztoikusokra gondoltam, mikor kiírtam a kérdést. Szívesen magamévá tenném a sztoikusok nyugalmát.
2020. jún. 11. 19:57
 8/8 anonim válasza:
Krízisbe kéne kerul of. Egy ideig rossz lenne aztán mindent értékelnél. Velem is ez volt, folyton szorongtam meg szenvedtem, feltem mindenkitol aztan diagnosztizaltak egy kronikus betegséget, elkapott a halálfélelem és 2 nappal később már akkora lexarommal járkálok. Aki nem bír az menjen a francba akik igen igyekszem minosegi idot tolteni veluk, oromet okozni nekik. Szeretem az aprosagokat..naplemente, eso, reggeli kave, olvasas, zene. Minden nagyon szép, kár lenne ignoralni es arra pazarolni az életet/egészséget, hogy idegenek meg olyanok velemenye foglalkoztasson akik nem bírnak, ok miert szamitana ak??2?
2020. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!