Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy gyógyszerfüggőnek rosszat...

Egy gyógyszerfüggőnek rosszat tesz egy szintén szenvedélybeteg tárasága?

Figyelt kérdés

Gyógyszerfüggő vagyok, rivotril és frontin. Elég nagy dózisban szedem, néha van, hogy meg is szalad a dolog, mert úgy érzem, hogy szükségem van rá, hogy "kicsapjam" magam. Aki tudott róla, az eddig mind elítélt (próbáltam már 2x is leállni, de nem lettem sikeres). Ezek mellé még depresszióval és pánikbetegséggel is küzdök. Most viszont megismertem valakit aki szintén szenvedélybeteg (gyógyszerek és (másféle) drogok is), akivel végre szótértek és végre nem érzem magam egyedül ha vele vagyok. Úgy érzem, hogy beleszerettem, mert mellette végre nem vagyok szomorú, de a hátoldala ennek az, hogy ő ismét egy kapaszkodó a gyógyszerek felé. Múltkor is tőle kaptam egy csomagot és képtelen vagyok elutasítani. Viszont magát az embert meg nagyon szeretem és nagyon megtalálom vele aközös hangot, talán a közös "bajunk" miatt is. Ti mit tennétek? Eltávlodnátok tőle? Meg akarok szabadulni a gyógyszerektől, de egyszerre meg imádom is az érzést amit eredményeznek ő meg úgymond belerángat, mert együtt mégjobb. Nagyon szeretem őt, de nem szeretnék méginkább mélyebbre kerülni....mit tegyek?

22/lány


2020. jún. 12. 16:03
 1/4 anonim válasza:
Igen!
2020. jún. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fokozatosan szokjatok le a gyógyszerekről mind a ketten

Addig szokj le amig szükséges, tehát ne legyen pánikrohamod de annál többet ne vegyél be ne üsd ki magad teljesen

Ezt majd magad kitapasztalod,hogy mennyi gyógyszer az ami feltétlenül kell a pánikroham megfékezése ellen és mennyi az a mennyiség ami már felesleges

Szét fog menni a májad meg a veséd ha sok gyógyszert szedsz

Mennyi Frontint és Rivotrilt szedsz ha szabad megkérdezni?

2020. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ő lefeleé húz ebben, akkor rosszat tesz. De ha megbeszélnétek, hogy együttes erővel, egymást támogatva MINDKETTEN leszoktok, akkor ebből egy életre szóló kapcsolat is lehet.
2020. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 1 évbe telt letenni a frontint, hatalmas dózisban szedtem. Élni nem tudtam nélküle. Irtózatos akaraterő kell hozzá. Csak akkor lesz belőle tartós kapcsolat ha leszoktok róla. Borzalmas voltam Akkoriban,mikor szedtem, mert teljesen megváltoztam, majdnem ráment a kapcsolatom és a barátságok. Borzalmas időszak volt az életemben, majdnem tönkre is tette. Azóta is alvászavaros vagyok tőle.


20L

2020. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!