Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez az érzés? Van neve?

Mi ez az érzés? Van neve?

Figyelt kérdés

Szóval már egy ideje észre vettem, hogy van egy olyan pillanat, amikor életkedvem sincs. Szó szerint értsétek. Ez általában 5 mp-ig tart, aztán minden vissza áll. Olyan érzés, mintha semmihez se lenne kedvem. Ez egy ilyen rövid ideje depresszió?

Köszönöm a válaszokat erre a fura kérdésre :)


2020. jún. 12. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Néha én is igy vagyok vele, ez nem fura,szerintem sokan vagyunk igy, nhea nekem is uncsi a mókuskerék...
2020. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez velem is megesett, sokszor, sőt éveken át. Néha nem csak 5 perc volt, hanem órák is akár. Már azt hittem, eluralkodik rajtam a depresszió tényleg. Végül is rájöttem, hogy miért volt. Hatalmas döntést kellett meghoznom. Ami fájt ugyan, de csak a jót hozza magával. Figyelj azért oda, hogy ez hogyan folytatódik majd nálad a jövőben.
2020. jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!