Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Arrol a helyzetről mi a...

Arrol a helyzetről mi a véleményetek, amikor le akarjátok b...-szni a kollégátokat , mint a pengős malacot, de valami isteni gondolat miatt nem teszitek, délben meg halljátok hogy ő lesz az új igazgató?

Figyelt kérdés
2020. jún. 12. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

te is nagyon jó cégnél dolgozol ha minden kis fittyfiritty igazgató v manager lesz xD

multkor beszéltem a főnökömmel, és kérdezte, hogy milyen munkaterület lenne még ideális nekem.

Megneveztem a szakmai nevén ami érdekel.

Ő meg így kérdi : az micsoda?

Hoztam fel neki pédákat, h nálunk kik dolgoznak ilye területen.

Akkor már megértette. A saját részlegén nem képes felfogni milyen munkaterületek vannak, édes istenem.

2020. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Változás szele.
2020. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
csak egy átlagos melós nap. Meg se lepődöm az ilyeneken.
2020. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Hat persze, 'balazska'. Szedd be szepem a bogyoidat es ne igyal ra, mert olyankor mindig ez van...
2020. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
"te is nagyon jó cégnél dolgozol ha minden kis fittyfiritty igazgató v manager lesz xD" :))) ahogy elnézem, a te dolgozol iyen helyen, nem én...
2020. jún. 12. 20:47
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
hát ez hülye xDDDD
2020. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hisz te irtál ilyesmit a fönöködről nem én, még azt se fogod fel, miket irsz, de én vagyok a hulye?
2020. jún. 12. 20:51
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
igen xD naponta kiirsz ide valami sz.rt , hogy miért sz.r a munkahelyed, és itt sajnáltatod magad, ahelyett hogy váltanál ha ennyi problémád van. Egészen csicska vagy már ne is haragudj
2020. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na mindegy mennek sorban a negativok, a mostani uj rendszerrel ezzel egy idő után nagyon jol lekoráltozodnak ezek a barmok.
2020. jún. 12. 20:57
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
wow, akkor aztán vége az életemnek, ne tedd, még élni szeretnék :'D
2020. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!