Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire zavaró ha egy srác...

Mennyire zavaró ha egy srác biceg?

Figyelt kérdés

Volt egy gyerekkori sérülésem ezért kissé bicegek.


Végül is a külsőmmel nincs gond, ismerkedésnél sem volt gond soha. Az egészségemben sem hátráltat, ugyan úgy sportolók mint mások (csak néhány gyakorlatot mellőzök ha lehet, futás, nagy súllyal való guggolás, lábtolás stb.).



Nagy ritkán kapok megjegyzést ezzel kapcsolatban, de többnyire nem rosszindulatú célzattal (persze az ellenkezőjére is volt példa, de nem sok).


Pl. ha egymás mellett sétálnánk neked felsem tünne ez a kis "defekt". Végül is annyira nem vészes a dolog.


Ti, hogyan viszonyultok az ilyesmihez?



2020. jún. 12. 21:27
 1/7 zsofimágus ***** válasza:
93%
Mindenkinek vannak olyan dolgai, ami talán eltér a normálistól. Nekem például beszédhibám van, az "R" betűt sehogy nem tudom kimondani és ez borzaszróan kihallatszik. Azt kell mondjam, hogy a bicegés egyátalán nem zavaró... viszont számít az, hogy mit gondolnak mások?
2020. jún. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha erre voltál kíváncsi engem egyáltalán nem zavar ha valaki biceg, vagy akármi ilyesmi.
2020. jún. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valakit zavar, valakit nem. Ugyanígy: Valakinek ez hírérték, hogy meg kell említenie (🤦🏻🤦🏻🤦🏻), valakinek nem. Utóbbi emberre érdemes figyelmet fordítani.
2021. febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valakit az is zavar hogy középen nyomod meg a fogkrémes tubust, másnak meg vastüdőben is lesz barátnője. Nagyon emberfüggő, szerintem ha nem élőben ismerkedsz mondd meg hogy mi van, hogy ne legyen kellemetlen helyzet belőle, és a másik is el tudja dönteni hogy a ""hibáddal"" együtt is meg akar-e ismerni. Engem nem zavarna, de nem ítélem el akit igen. Nekem például a dohányzás vagy az inaktív életmód a kizáró ok, másnak meg a bicegés.
2021. márc. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha feltűnik nekem, megkérdezem, hogy mitől, mert kíváncsi vagyok, de ennyi. Nem zavarna.
2021. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább érdekelne hogy miért, így máris van valami amin lehet gondolkodni, az pedig szerintem pozitív
2021. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Patrick Swayze is bicegett, szerintem egy nő sem hajtotta volna el engem beleértve 😃
2021. ápr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!