Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most ballagtam de nagyon...

Most ballagtam de nagyon furán kezelem az elmúlást...mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon jó 5 év volt tele rengeteg jó emberrel. Persze várom az új időket de nagyon fura lesz hogy nem leszek velük többet (elég sok sulis baràt meg osztálytars) szalad az idő. Tartottunk összejöveteleket hogy elbúcsúzzunk, mègis elég üresnek érzem magam...

Ti hogyan bírkóztatok meg vele aki ilyen érzésekkel ment el?

(Kérlek az ne írjon ide aki “sehogy mert utáltam ott lenni”) mert nem ez a lényeg



2020. jún. 12. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Ami jó az nem múlik el, a barátaiddal találkozhatsz továbbra is például. Inkább valami új kezdete.
2020. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%
Ez van, fel kell nőni, majd elmúlik kettő számla között.
2020. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%

Én fel sem fogtam hirtelen! :D (habàr az àltalános suli volt)

Ballagàs utàn màsnap vagy kb harmadnap elmentem a szokàsos terekre, törzshelyekre(ràadàsul vmiért a vàros is kihalt volt), ès sehol senki.nem tudtam magammal mit kezdeni. De zargatni nem mertem senkit, hogy majd ràirok, gondoltam mindenki a csalàdjàval lehet aki nincs valahol.

Csavarogtam sokat.

Aztàn feladtam.


Ücsörögtem egy buszmegàlloban.

Ès egy c.gàny sràc jött oda hozzàm, szoszerint azt hitte àrva csellengö vagyok, es sajnàlt! Én meg nem mentem bele magyaràzkodni, hogy mi van. Csak aha aha nincs senkim. És olyan empatikus volt, vagy mélyrehatoan együtt érzett, hogy ledöbbentem.

(Nem egyröl beszéltünk ugyan, de az érzés az ugyanaz volt)

És jött a busz es hazamentem lógó orral.

Aztàn egy pillanat és kezdödött a másik suli. Szerencsére egy volt osztàlytàrsam is osztàlytàrsam lett aki azota is bnöm.


De azt az ürt, azt àtérzem kérdezö.

2020. jún. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!