Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális dolog e...

Szerintetek normális dolog e az hogy egy 21 éves lány akinek van egy másfél éves gyereke, tanga bugyiban és alig takaró alsó ruházatban mutogatja a "hátsóját" egy közösségi oldalon?! (Rengeteg képet tölt fel napi szinten.)

Figyelt kérdés

Tehát, rengeteg képet tölt fel napi szinten, rengeteg bejegyzése van. Szó szerint kilátszik a hátsóját mutogatja és egy tanga bugyiban van. Meg ilyen örömlány szerű fotók tömkelege van feltöltve neki.

Másik képei arról szólnak 21 évesen van egy gyereke.

Szerintetek ez normális?! Szerintem nem! Valahogy elém került egy publikus képe Instagramon (nem értem miért ajanlott bejegyzés.) És kommentet írtam, mennyire szánalmas. Majd minden féle undorító fejű -nek, csövesnek, irigyek, lettem hordva. Én nem vagyok irigy. Most akkor ki a hülye?! Véleményeket várok.


2020. jún. 15. 19:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Valamiből élni kell. A szépségéből csak addig tud, amíg el nem múlik.
2020. jún. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%
Neki ezek szerint normális. Idegennek miért kommentelsz a képeihez?
2020. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%

Ha számodra undorító minek nézed? :D

Foglalkozz mással akkor, szerintem se egy normális dolog alapból ez a képkirakodás a seggemről de hát én nem kommentelgetek meg idegeskedek gyakorin miatta csak nem nézegetek ilyet instán. Lehet hogy őt ez teszi boldoggá akkor hadd csinálja

2020. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
72%
normálisabb mint az amit te csinálsz
2020. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%
Magánügye. Ha nem is ismered mit érdekel, hogy mit csinál?
2020. jún. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
31%

Magánügy ki hogy mutogatja magát a világnak.

Biztos tetszik a nőnek, hogy mindenki nézi a meztelen seggét mert egy...

2020. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
75%
Hát vannak ilyenek mint a kérdező. Nyálcsorgatva lesik, hogy mikor köthetnek bele valakibe, tök mindegy hogy ismerős-e vagy idegen.
2020. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
79%
Mi a franc közöd van hozzá?
2020. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Elém került a fotó, az Instagram ajánlotta be nem tudom miért. Nézegeti a franc.

Azért ne mondjátok már, hogy ez normális dolog? Na ne!!!

Mint egy kutya letérdel, és a hátsóját mutogatja a lyukas tanga bugyiban, majdnem még a koszos luka is kilátszik. És büszke magára, meg van róla győződve hogy ő szép ?! És ez jó. Mindenki más irigy.

2020. jún. 15. 19:27
 10/35 anonim ***** válasza:
83%
Közöd? Tovább lehet görgetni.
2020. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!