Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ahogyan bármelyik nő lehet...

Ahogyan bármelyik nő lehet szép,ugyanúgy bármelyik férfi is lehet szép?Bármelyik férfi lehet jóképű,macsó?

Figyelt kérdés
Van egy olyan mondás is,hogy csúnya nő nincs csak lusta.De ugyanez érvényes a férfiakra is?A férfiak között sincsenek csúnyák,csak lusták?A férfiak is szépek?

2020. jún. 15. 20:31
A kérdező szavazást indított:
Minden férfi jóképű
Nem minden férfi jóképű
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Szokták mondani, nincs ronda nő, csak kevés alkohol. Meg hát egyes férfiak megszépülnek egyes nők szemében, ha megtudják a bankszámla egyenlegüket.


Mindenki valamilyen szinten kikupálható.

2020. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Se nőre se férfira nem igaz.
2020. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Hibás a kiindulásod, nem igaz, hogy "minden nő lehet szép". Annyiban igazad van, hogy lehet, hogy valakire az emberek 99 százaléka azt mondaná, hogy csúnya, de valakinek ez a "csúnya" ember is szép vagy vonzó. Ez igaz is lehet, de ez nemtől független dolog.
2020. jún. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van olyan hogy meglátok egy nőt,nem tetszik,nem találom vonzónak a külsejét.Aztán megnézem jobban,végiggondolom min kéne változtatnia,és az jön ki végeredményül,hogy lehetne belőle jó csaj.
2020. jún. 15. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a szófordulatot piával/alkohollal hallottam még eddig :D


Nem fogom túlmagyarázni a dolgot...

Lehet valaki ápolt, jól öltözött stb., de ha alapból rossz az "arc bernedezése" értsd olyan mintha egy Sziklák szeme filmből szabadult volna, azon már nem segít semmi.

2020. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ezt akarod hallani, de hiú ábrándokat kergetsz. A szépség egy adottság amivel születni kell, ezen jelentősen nem lehet változtatni, hiába teszel bele annyi pénzt, energiát.

Sok nő azt hiszi, hogy majd a kozmetikai cikkek segítségével lesz belőle jó nő csakhogy ezek a dolgok egyszer lekerülnek róla, nem állandó részei. Akkor vannak akik plasztikai sebészettel próbálnak javítani a külsejükön, de jelentős javulást azzal se láttam még csak természetellenes arcvonásokat.

A férfiak pedig nem lesznek attól szebbek, ha kigyúrják magukat, sőt láttam olyat is, hogy elcsúnyult az arca tőle.

2020. jún. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az igaz, hogy mindenki szép VALAKINEK.

De úgy az állítás nem igaz, hogy mindenki lehet úgy szép, mint egy szuper modell.. bevallom, egy lányon sokat tud segíteni a smink, ruhák, de aki nagyon sok időt fordít erre, arról általában ordít hogy mi miatt néz ki jól.. olyan igazán szép nők és férfiak, aki egy sima szürke pólóban is jól mutatnak, frizura, smink és minden csecsebecse nélkül kevés van.. főleg az igazán szép férfiak vannak kevesen. szerintem természetesen szép arcberendezésű nőkből még mindig több van, mint ilyen férfiakból.

Tehát elfogadhatóan szép lehetsz, és ki is hozhatod magadból a legtöbbet, biztosan sokkal jobban fogsz kinézni mint sokan mások, de szerintem ha valaki nem született igazán szépnek, az soha nem is lesz az.

2020. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!