Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnál is volt, hogy újabban...

Másnál is volt, hogy újabban inkább törölt egy kérdést?

Figyelt kérdés

"A gyakorikerdesek.hu nem csevegős oldal, ne kérdezz egyes vagy többesszám második személyben! Ha olyan a problémád, fogalmazd meg egyes szám első személyben, ha pedig általánosságban szeretnél tudni valamit, általánosságban kérdezz! Ha csak ebben a formában tudod megkérdezni, amit szeretnél, akkor ne írd ki kérdésed, mert ez inkább egy fórumoldalra passzol, nem ide!"


Teljesen normális kérdést tettem fel, de ha ilyen paraszt stílusban reagál rá az oldal, akkor menjenek a sunyiba....


2020. jún. 16. 04:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy egy hires emberrol kerdeztem es szemelyisegi okokra hivatkozva toroltek a kerdesem...

Azert ez se semmi... raqdasul nem rossz indulatu kerdes volt.

2020. jún. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe mar en is belefutottam. Idegesito, mert nem nyelvesz vagyok, hogy egy weboldalnak atfogalmazzam a kerdeseimet.

Es lehet, hogy kerdesekrol szol az oldal, de igazabol forumnak is lehet tekinteni, mert az illeto feldob egy temat, kerdeskent, a tobbiek meg valaszolnak.

2020. jún. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyenért nem törlik hanem kérnek arra hogy fogalmazd àt
2020. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kernek? Parancsolnak! addig nem teheted fel a kerdest, amig at nem fogalmaztad.
2020. jún. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En olyanok miatt törlök kérdést mikor minösithrtetlen a vàlaszadok hangneme. És jogtalannak tartom azt hogy nem törlödik csak nàlam.
2020. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!