Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretek bele folyton...

Miért szeretek bele folyton olyan emberekbe, akikről tudom, hogy semmi esélyem nincs?

Figyelt kérdés

Annyira idős nem vagyok, hogy ez gond legyen, mivel még csak 17 vagyok(és szerintem biszexuális). Csak fura.

Úgy értem, ha elkezdek valaki iránt érezni valamit akkor, ha lány az illető, akkor tuti hetero, vagy ha nem, akkor vagy foglalt, vagy nem vagyok az esete. Ha pedig fiú az illető akkor vagy foglalt, vagy nem vagyok az esete, vagy csak simán a saját neméhez vonzódik.

Tehát én kevés embert szerettem meg úgy, de mindigis tudtam, hogy a büdös életben nincs esélyem az illetőnél. (És nem is nyomulok rá az illetőre soha) Szóval szerintem engem vonzanak az elérhetetlen emberek.


Miért van ez?


2020. jún. 16. 06:12
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Isten hozott a klubban! Egy találkozóra szerintem ki kellene bérelnünk egy fél kontinenst!
2020. jún. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezen én is agyaltam hogy miéet az elèrhetetlen felé vannak èrzéseim, de aki meg lehozza a csillagokat meg nem kell.

Én arra lyukadtam ki hogy talàn alapösztönök szabàlyozhatjàk ezt. Talàn mert ö jobban nez ki, hatàrozottabb ffi, vonzobb, és hiàba a csunyàbb lenne jobb megbizhatobb akàr csalàdalapitàsra is, de "genetikailag"alapösztön szinten, viszont a màsik kell mégis. A megbizhatatlan.

De hogy ez nem heteroknàl is igy van az azert fura.mert ott nem lehet hàttere az egésznek az hogy biologiailag az erösebb gén érdekeljen tudatalatt az esetleges utod életképessége miatt.

2020. jún. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2.vagyok.


Vagy ha a nem heterok is alapösztön szerint lesznek szerelmesek azaz biologiailag egészségesebbnek erösebbnek tünö "egyedekbe", aminek elsösorban az utod genszaporitasa a lényege mint az àllatvilàgban, akkor simàn következtethetö lenne hogy a nem heterok is heterok amugy.

2020. jún. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13%
Mert nőből vagy, ennyi.
2020. jún. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!