Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Hogyan jellemeznétek...

Férfiak! Hogyan jellemeznétek magatokat? Milyen belső tulajdonságaitok vannak? Szerettek élni? Bármi érdekel, ami nem titok. 25N

Figyelt kérdés
2020. jún. 16. 08:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Leginkább kiegyensúlyozottnak mondanám magam, nincsenek kicsapongásaim vagy rossz szokásaim. Jó a fantáziám és nagyon kreatív tudok lenni, szóval van egy enyhe művészlélek oldalam is. Viccelődés tekintetében főleg a fekete humor az ami bejön egy kis szarkazmussal fűszerezve.
2020. jún. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Jók:

-morális

-racionalista

-realista

-ateista

-megsérthetetlen

-segítőkész (állatmentés/támogatás, őssejt donorság, véradás, kórházi önkénteskedés, stb.)


Rosszak:

-antiszociális

-antipapucs

-öntörvényű

-lusta


F/28

2020. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 nemaRendőrség ***** válasza:
24%

Az örök fejlődő.

Képes vagyok fejlődni minden tekintetben. Mint belső mint külső tulajdonságaimban. Hatalmas előny hogy bármihez tudok alkalmazkodni.

Dadogós zsírdisznóból pár év alatt előadásokat tartó egyetemi oktatóvá sikerült fejlődnöm, aki nem mellesleg igencsak jól néz ki.


Okos, furcsa homorú, segítőkész, bosszúálló, örök vitatkozó, nárcisztikus.


Imádok élni.

Bármi ami történik velem a javamat szolgálja, még ha nem is látszik egyből. Senki sem irigyelné meg gyerekkoromat, de én sem cserélném el máséra.

2020. jún. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csak azért írok most, hogy majd holnap ha géphez kerülök, ne felejtsek el írni egy normális választ :D
2020. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
A 3-as-nál lemaradt, hogy kib_szottul szerelmes önmagába. :D
2020. jún. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 nemaRendőrség ***** válasza:
24%

#5

Leírtam hogy nárcisztikus vagyok

2020. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem, egoista vagy. Fogalomzavar is van a nagy egyetemi előadó úrnál... :D
2020. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

Mind a kettő vagyok.

A nárcisztikus emberek jobbak mert felsőbbrendűek, az egoista emberek szimplán jobbak.



[link]

2020. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
...ezért tart itt a fiatalság, mert ilyen fogyatékosokat hallgatnak még egyetemeken is. :D
2020. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Pozitív tulajdonságok: nyugod, racionális, türelmes, imádok új információkat megtudni, ha valami érdekel még szorgalmas is


Negatív tulajdonság: önbecsülés hián, önutálat, bizalmatlanság, egyre növekvő általános érdektelenség, ha valami nem érdekel akkor nem szeretem csinálni, nehezen szánom rá magam a cselekvésre még akkor is ha jó ötletem van, bizonytalanság


Nem szeretek élni. Hosszú lenne itt kifejteni mindent. A jellemzésem sem pontos, mivel nem ennyire tisztán vannak ezek a dolgok elhatárolódva bennem pl. én az egyik legjobb dolognak tartom a családot az életben mégsem tervezek. Ha valami megkerülhetetlen kiállok magánélet de ha nem kell akkor kerülöm a konfliktust. Irigykedem azokra akik szabadon mernek élni de én nem lennék képes rá. Egy csomó dolog van amit hosszas kifejtése nélkül nem lehet egy szóval leírni.

2020. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!