Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a sok "pszichopata...

Mi ez a sok "pszichopata vagyok", "nincsenek érzéseim és nem szorongok" meg hasonló kérdés? Nagyon megszaporodtak az utóbbi időben.

Figyelt kérdés
Csomó ilyet olvastam. "Akárhogy kötődik hozzám valaki én nem tudok", "olyan mintha nem lennének bennem már érzelmek", "mintha elhagyott volna a saját énem", meg ilyenek. NEm szó szerint idéztem, de effélék. Mi ez a sok lélek nélküli pszichopata/szociopata alapú kérdés? Divatos lett, vagy komolyan valami gáz van?

2020. jún. 16. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nincs gáz, ezek csak azt hiszik menő pszichopatának lenni.
2020. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Most ez a divat. Meg az önbizalomhiány. A pszichológusok ki szoktak találni ilyen kamu dolgukat, hogy legyen munkájuk.
2020. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
A TikTok,Netlfix,egyéb sorozatok stb. is befolysáolja az embereket és most nagyon menő ez az érzelemmentesség. Ezeknek az 1/10-e se számítana pszichopatának,de még csak szociopatának se. Szimplán azt hiszik,hogy ők ettől erősebbek,menőbbek lesznek.
2020. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hááát ez nagyon király :D A kérdésekben ahol írta a kérdező a korát pedig tizenévest nem láttam sehol. Ha igazat írtak (21-25 közt kb) akkor nagy a baj
2020. jún. 16. 19:21
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Huh,akkor pár hét és annyi pszichopata lesz,hogy az egész emberiség kipusztul. :D
2020. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Egy igazi pszichopata nem tenne fel ilyen kérdéseket.
2020. jún. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Nézzük meg a világ eseményeit... Vannak.
2020. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
#6 De. Anno egy pszichopata tette fel folyton a nárcisztikus troll kérdéseket.
2020. jún. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szépen vagyunk :D Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam, hogy van mitől félni.
2020. jún. 16. 20:15
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező,örömmel dobtuk fel a napod! Ha így folytatják gondolhatsz arra,hogy a szupermarketban melletted épp tejet vásároló illető is nemrég ölt meg valakit,mert betette az üres tejesdobozt a hütőbe. :D Nyugodtan félhetsz.
2020. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!