Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha tudod valakiről, hogy utál...

Ha tudod valakiről, hogy utál téged (és amúgy neked sem túl szimpatikus ő), akkor közömbös vagy a társaságában, vagy direkt kedves, jó kedvű, magabiztos stb vagy vele is és nem érdekel, hogy ez bosszantja őt?

Figyelt kérdés

Ha a kettő viselkedés közül kéne választani te inkább melyiket tennéd?


Itt most nem a nagyon megjátszós álkedvességre gondolok hanem arra hogy ő engem jobban utál mint én őt, ezért nem kell annyira megjátszanom, viszont őt ez is bosszantja, de kénytelenek vagyunk hetente egy napot találkozni.



2020. jún. 17. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Maradj természetes és kedves másokkal. Játszani nem kell és ne is foglalkozz vele. Ne hagyd, hogy nyomasszon. gondolj arra, hogy nem neked rossz hanem neki. Téged nem tud befolyásolni semmiben.
2020. jún. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy is figyelmen kívül hagynám a viselkedését, de így, hogy nekem sem a szívem csücske, még inkább nem foglalkozok vele. Felesleges, csak leszívja a kedvet, energiát, neki pedig löketet ad.

Ha meg benne nincs annyi normális magatartás, hogy csendben meghúzódjon ha kínja van, akkor el is árult mindent.

Sokkal többet érsz el, ha megadra koncentrálsz s mi a jó neked!! ^^

2020. jún. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Udvarias vagyok, de nem keresem a társaságát, igyekszem figyelmen kívül hagyni. Nem teszek oda energiát, ahova nem látom értelmét energiát tenni.
2020. jún. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Közömbös. Nyilván bunkózni nem fogok, de minek strapáljam magam, ha én sem bírom?
2020. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az az igazság nem rég óta alakult ki ez az össze járkálós helyzet de elég sokáig fog még tartani.

A csaj (hiába vagyunk 5-6 fős társaságban) állandóan valamit beszól nekem.

Nem fogom elrontani a társaság hangulatát azzal, hogy vissza szólok neki. Tudom hogy pontosan mi a baja velem de én ezen már rég túl vagyok mert 4 éve történt, csak ő nincs túl rajta. Megbeszélni nem tudtam vele mikor akartam, nem volt rá nyitott.

Jól teszem ha nem szólok vissza neki hiába szól be minden alkalommal többször is?

Erre írtam, hogy próbálok vele szemben is ugyan úgy nyugodt, kedves maradni mert ez a viselkedés nem engem minősít.

Ti mit gondoltok?

2020. jún. 18. 18:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen közömbös lennék vele, köszönnék aztán beszélgetnék a többiekkel, ha nem szólogatna be.


Ha beszólogatna, én úgy mindenki előtt megkérdezném tőle, hogy "Neked még is mi a bajod velem"?, még akkor is, ha tudnám az okát.

Vagy mondanám neki, hogy "Légyszíves fejezd már ezt be, régi történet az egész, te még mindig ezen lovagolsz?"


Mert, ha mindenki előtt mondod, akkor nincs az, hogy nem nyitott arra, hogy beszéljetek, mert akkor már van egy alap feszültség, ami nem engedi el a témát, vagy a többiek belekérdeznek ebbe az egészbe.


Én általában így szoktam ezt megoldani, vagy fogom magam, felállok, eléállok és megmondom neki, hogy gyere már beszégessünk egy kicsit, mert ez így nem lesz jó.

2020. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Így már más. Szerintem ha ezt ilyen kitartóan csinálja, akkor én igenis visszaszólnék, hogy "Ne vergődjél már!" Nem te rontod el a hangulatot, hanem a beszólogatós csaj.
2020. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!