Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van összefüggés, hogy a...

Van összefüggés, hogy a vidéki lányok kevésbé nyitottak?

Figyelt kérdés
Ahogy idősebb vagyok, egyre tobb emberrel találkozom, már nem csak a kis saját budapesti közegemben mozgok. Azt vettem észre, hogy a vidéki lányok, bár talán nagyszájubbak, de hiába vagy jóban velünk nem mesélnek el minden kicsi részletet magukrol meg a maganeletukrol mint a legtöbb városi barátnőm. Szerintetek van valami összefüggés vagy véletlen? És vidéki alatt azt értem h vmi Max pár 1000 fos helyről jövő emberek. (fontos hogy amúgy én is lány vagyok :D)

2020. jún. 17. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Talán (sőt, szinte biztos) azért van, mert Bp-n nagyjából mindenki lexar mindenkit, azt sem tudod ki a szomszédod. Itt falun meg fordítva, mindenki tudja, hogy ki vagy, ha az egyik végén fingottál egyet mire végigérsz rajta ott már tudják, hogy összefostad magad. Szóval meg kell gondolni, hogy kinek mit mondasz el.
2020. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Így van, minél kisebb település annál inkább egymás szájába lógnak az emberek ahelyett hogy a saját dolgukkal foglalkoznának.
2020. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tényleg, milyen igaz :D ebbe bele se gondoltam pedig teljesen egyértelmű
2020. jún. 17. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!