Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy dolgoztátok fel, hogy...

Hogy dolgoztátok fel, hogy amire a legjobban vágytatok (realisztikusan), az sosem fog megtörénni/sosem lesz a tiétek? Találtatok helyette más célt?

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos,én is így vagyok,de még a feldolgozás sem ment igazán!Szerintem nem is fog soha.
2020. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem adtam fel, halálomig küzdeni fogok a vágyaimért. Csak amíg nem teljesülnek, addig igyekszem olyasmire is vágyakozni, ami könnyebben elérhető. Szerintem ez az egyetlen helyes hozzáállás.
2020. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én mindig újratervezek, ha valami nagyobb akadályba ütközök, vagy a célt tervezem át, vagy a hozzá vezető utat. Talán csak hisztis dackorszakomban akartam mindent azonnal, a szüleim szerint képes voltam a földhöz is vágni magam, én már nem emlékszem, kicsi voltam, de ebből már kinőttem.

Pár éve például megtetszettek a Spartan versenyek, nem voltam még felkészülve részvételre, de igyekeztem szintre hozni magam. Aztán a légkondi közbeszólt, úgy bedurrant a csípőm, hogy féloldalas lettem, nem végezhetek folyamatos ugráló gyakorlatot (Spartanon ha egy akadály nem sikerül, akkor burpee-t kell csinálni, ami ugrálással jár, ami nagyon rázza a csípőmet, és fájdalmat okoz). Van, amikor jobb, nem érzem, csak ugrálásra jön elő a fájdalom, de ha mondjuk jön egy lehűlés, akkor jobban érzem. Szóval a spartanos terveim elúsztak. Viszont szeretek teljesítménytúrázni, és vannak olyan Spartanhoz hasonló rendezvények, ahol nincsenek ilyen büntető ugrálós feladatok.

2020. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem már több vágyam is teljesült. Tettem érte.
2020. jún. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak vagyok azóta, más cél nincs
2020. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak amik teljesültek, próbálok ezekre gondolni (kisebb dolgok), ahelyett amik nem valósultak meg és nem is fognak (nagyobb horderejű dolgok)
2020. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam folyamatosan ment a finomhangolás. A képességeim a lehetőségeim egyeztetve lettek a céljaimmal. Szerencsére a szüleim idejében leneveltek arról, hogy istentől elrugaszkodott vágyaim legyenek a semmire. Vagy tegyek meg mindent annak érdekében hogy...

De ne álmodozzak. Reális célokat tűzzek ki, határidőkkel.

Mit mondjak? Nagyon sok mindent sikerült megvalósítani. Nem volt egy lazsálós életem...

2020. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Én egy barátnőre vágynék, de sosem fog összejönni, az tuti. Elfogadtam, hogy kell a világnak a lúzer is.
2020. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kellene ám feladni. Néha belefér az önsajnálat, de egész életedtől veszed el a lényeget, ha beletörődsz véglegesen a semmibe.
2020. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!