Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol beszélgethetnék pszichopat...

Hol beszélgethetnék pszichopata emberrel?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel az antiszociális személyiségzavar. A gondolkodása és a világnézete érdekel leginkább. De főleg a személyisége is.

2020. jún. 17. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Beszélgetést kérsz a miniszterelnöktől.
2020. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Egyértelmű.

Állj a tükör elé és beszélgess magaddal. És máris beszéltél egy antiszociális személyiség zavaros emberrel. Fontos a szemkontaktus!!!

2020. jún. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
#2 XD
2020. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Ajánlom a Tindert:D
2020. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Itt.
2020. jún. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Velem?
2020. jún. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Megadjam az exem számát?
2020. jún. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Beszélgetni nem tudom, de a Quorán vannak antiszociális személyiségzavarral rendelkező emberek.


Ha megy az angol, tegyél vele egy próbát.

A Quora egy külföldi gyakori kérdésekhez hasonló oldal.

Ha ott rákeresel egy ezzel kapcsolatos kérdésre, akkor ott a válaszolók között van többnyire ebben "szenvedő" ember.

2020. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem ezt a kiváncsiságot/szimpátiát a pszichopátiával szemben ezen az oldalon. Ez az egész olyan misztikus, nagyon beteg dolognak van beállítva. Talán a média, filmek hatása is. A filmekben a pszichopátia egyenlő a sorozatgyilkossal. Szerintem ez messze nem olyan misztikus dolog, mint amilyennek le van festve. Az átlag pszichopata nem vágyakozik gyilkosságra mint a filmekben. Szimplán egy nagyon sekélyes érzelmi világú ember, ami a külső szemlélőnek sikeres embernek tűnhet. De vajon maga a pszichopata is így véli? A pszichopata tudja, hogy ő pszichopata, van saját egyedi látásmódja, ami eltér a netes sablonos diagnózistól.
2020. jún. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: Eyem tényleg nagy valószínűségfel pszichopata, legalábbis elég erősen hajlik felé, ezt nem a sorozatokból vett minták alapján mondom, hanem rengeteget olvastam róla, miután rájöttem, hogy egészséges ember nem viselkedik úgy, mint ő. Azt én is alátámasztom, hogy egy átlag pszichopata nem lesz sorozatgyilkos, de még csak sima gyilkos sem. Fizikálisan soha nem bántott. Ő érzelmileg ölt. Tényleg, nagyon durva volt. Még egy külső szemlélő is úgy fogalmazott, hogy konkrétan lelki bántalmazás volt, amit tett.
2020. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!