Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj van velem,ha a zűrös nők...

Baj van velem,ha a zűrös nők izgatnak?Tehát nem az egyszerű nők,hanem akikkel gondok szoktak lenni?

Figyelt kérdés
Hasonlóképp vagyok mint azok a nők,akik a rosszfiúkra buknak.Akik tudják,hogy nem kéne azzal a rosszfiúval összejönniük,de mégis összejönnek vele mert jó a pasi.Én ugyanígy vagyok a nőkkel.A szexi és zűrös nők nagyon bejönnek.

2020. jún. 17. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Neked lehet baj lesz később, hosszútávon, mást meg nem érdekel igazából. Egy zűrös nő sose kifizetődő. Szerintem legalábbis. És zűrös pasi sem, pedig nő vagyok.
2020. jún. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
En meg a dominansakra es szociopatakra bukom. Szerintem van baj velunk, de elsosorban ugyis csak magunknak artunk
2020. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy kissé engedékenynek/elnyomónak tartod a szüleidet? Csak tipp, bocs, ha nem. Amúgy ne baj, ízlés kérdése :>
2020. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valójában mi tetszik bennük? Szerintem ezt kellene megkérdezni magadtól. Hogy mindig történik valami? Mert szép nőt normálisan is lehet találni akivel egyeztek annyira higy közös programokat csináltok stb. Kinek hiányzik egy bipoláris vagy egy szociopata?
2020. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4es: Nekem! Nekem!😃 en nyujtom a kezem
2020. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is #4
2020. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább a zűrös, de inkább úgy fogalmaznék, hogy a domináns nők tetszenek.
2020. jún. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen. Szerintem okosan is lehetne ezt. Ha a domináns emberek jönnek be ott is lehet válogatni. Ha csak határozott, akkor az jó. Zűrösös, tehát kiszámíthatatlan, állandóan bajba keveredő ember mellett viszont kikészülsz hosszú távon, vagy belekever a szarságaiba. Bocsánat a megfogalmazásért 🙂

Vagy ha azok tetszenek akikkel gond szokott lenni lehet hogy csak azt várod hogy majd miattad megváltozik? De ez nem egy film, hanem az élet. Ha csak izgalmat akarsz az életedbe a szép barátnő mellé kezdj extrém sportba.

2020. jún. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz:)
2020. jún. 17. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!