Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utál vagy nem? Szokás ilyet...

Utál vagy nem? Szokás ilyet csinálni ha utálunk valakit?

Figyelt kérdés

Éveken át szoros barátságunk volt, nagyon jól kijöttünk. Tett egy rossz dolgot(nem bántásnak szánta, de mégis megtudtam), ami miatt megszakítottunk minden kapcsolatot. Azt mondta másoknak hogy ő nem fog a bocsánatomért esedezni és hogy biztosan utálom.Miután nem hajlandó hozzám szólni elengedtem a dolgot viszont mikor beszélek a haverjával mindig megkérdezi a srácot hogy miről dumáltunk. Ha egy légtérben vagyunk folyton figyelget,meg nézeget, néha még gúnyosan vigyorog is de legtöbbször pokerfacet vág. Mikor beszédet mondtam akkor végignézett az ajtóban és hallgatta, utána már nem láttam hogy figyelné a műsor tovabbi részét.Minek szaglászik meg bámul ha közben meg nem akar megbékélni?


Ő 19/F én 19/L



2020. jún. 18. 00:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon nehéz túltenni egy szoros barátságon és valószínűleg ez még nem sikerült neki és nem felejtett el. Én úgy gondolom hogy még mindig ki akar veled békülni mert kerdezget rólad és figyelget. Csak lehet úgy érzi nem az ő hibája és ezért nem lép vagy talán fél is amiatt mit reagálnál.De szerintem egy ilyen apróság miatt nem kéne hagynotok hogy vége legyen a barátságotoknak. Szerintem eléggé nagyok vagytok már hozzá hogy ezt megtudjátok beszélni. De azért sok sikert.Remelem tudtam segíteni.
2020. jún. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minek kerdezed neg ezt allandoan? Raadasul mar vagy 2 honapja. Baszki, beszelj vele... Nem egyszerubb, mint honapokig talalgatni?
2020. jún. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!