Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Letezik olyan, hogy az evek...

Letezik olyan, hogy az evek alatt egy csupasziv, hipererzekeny ember erzeketlen, racionalis, manipulativ lesz?

Figyelt kérdés
2020. jún. 19. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2020. jún. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, körülmények teszik azzá.
2020. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Persze

Körülményfüggő

Meg vannak olyan drogok meg patikai gyógyszerek is amik egy idegbeteg érzéketlen kiégett embert csinálnak belőled

2020. jún. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jelen.
2020. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Itt van még egy élő példa. Régen én voltam az, aki még akkor is ráugrott volna a kézigránátra, ha a legrosszabb ellenségét védhette volna csak. Ma viszont nincs olyan ember a családtagokon kívül, akikért akár egy szalmaszálat is megmozdítanék. Manipulatív nem lettem, de emberkerülő és állatvédő igen. Ők legalább meg is érdemlik a segítséget.
2020. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Dettó.

Ne hiszem, hogy belül teljesen érzéketlen lettem, a nagyobb tragédiák máig megviselnek egy szinten.

Viszont a családomat és barátaimat leszámítva nemigen érdekel az egyes emberek kínja és soha nem helyezem idegenek érdekeit a sajátom elé. Nem hagyom, hogy kihasználjanak, akkor már inkább én másokat.

Nem bízom meg senkiben, akkor sem ha látszólag valaki normálisnak tűnik. Mindig úgy alakítom másokkal a kapcsolataim, hogy igyekszem úgy megtudni róluk minél többet, hogy nekik ne tűnjön fel, hogy ez nem kölcsönös. Főleg megosztó témákban.


Ezektől függetlenül fontos számomra az igazságosság, környezetvédelem, ilyesmik.

2020. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyszer láttam ilyet élőben.

A tudatalatti védekezik.

2020. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze.Valamennyire rám is igaz.Sz4r egy társadalom amiben élünk.
2020. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is ilyen lettem. Visszaéltek a csupaszív, naiv kislány régi énemmel, valahogy muszáj volt védekeznem. Ma már csak a családom érdekel.
2020. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy mert rájön, hogy az eredeti stílusával nem jut 5-ről a 6-ra, vagy mert a környezete ilyen irányba változtatja, tehát lehetséges a dolog.
2020. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!