Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szedtétek össze magatokat...

Hogy szedtétek össze magatokat, amikor teljesen egyedül maradtatok?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem, szóval úgymond, március közepén vége lett a sulinak. Na, pontosan azóta szar le az elvileg 5éve legjobb barátnőm. Ha írok, vagy küldök neki valami meme-t, videot, csak le láttamozza, leszarja. A többi haver ugyan ez. Közbe ma megtudtam, hogy amugy ez a barátnom már egy ideje titokban együtt van a legjobb fiúhaverommal. Bár ezt se ők mondták el.

Szóval már nem járok suliba, tovább tanulni nem tanulol, mert nincs pénzünk rá.

Viszont tökéletesen egyedül maradtam. Nincsenek barátaim, családomból se áll senki közel hozzám (nem túl összetartó a családunk). És én már nem tudom mit csináljak. Tény, hogy mindig is introvertált voltam, de azért hiányzik, hogy legyen akár egy két ember, akiben bízhatok, és a barátaimnak nevezhetném. Hogyan szerezhetnék barátokat? Vagy, hogy szabaduljak meg, ettől a szar érzéstől, hogy a barátnőmnek én csak egy sulis barát voltam?

19l


2020. jún. 20. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:

sajnos ez ilyen, suli után elhagynak a barátok (sok esetben)

azt tanácsolom, keress valami munkát, az majd leköt, ráadásul pénzt és új barátokat is szerzel majd :)

2020. jún. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem megtalàltak olyan régebbi baràtok akiknek a sulimhoz semmi köze nem volt.

Azok maradtak meg hosszabb tàvon akiket suli mellett pub-ban vagy nyari szpnet alatt ismertem csak meg. Az osztalytarsak meg mentek a levesbe. Maradtak volt osztalytarsak es ennyi.


Azért erdekes hogy felnövök, suli vége es 2 osztalytarsam maradt meg igaz baratnak altalanosbol es gimiböl azaz több szaz emberböl összesen. A valodi, mostani kapcsolatrendszerem ill baratokat mind veletlenszerüen sulin kivül ismertem meg anno.

2020. jún. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Leszarom őket, élek, ahogy tudok, nem biztos, hogy felálltam, de nem érdekel
2020. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!