Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány férfi miért lesz...

Néhány férfi miért lesz agresszív, ha meglát egy lányosan kinéző srácot?

Figyelt kérdés
Facebookon is olyanokat írnak neki, hogy kis b*zi, és ez még a jobbik eset, ennél sokkal durvábbakat is olvasok. Miért vált ki egyesekből ekkora gyűlöletet, agressziót és dühöt, mondjuk ha meglátnak két fiút kézen fogva, vagy hogy egy fiú nincs kigyúrva, és mondjuk ki van lakkozva a körme?

2020. jún. 20. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
engem is elkap a hányinger (bár én nő vagyok) de bántani sosem bántanék senkit csak azért mert homoszexuális
2020. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%

Ez a lányos kinézet még az előnyödre is válhat...

...a sitten pl.

2020. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Nem rólam van szó, én egyébként is lány vagyok. Légszi, csak egy bizonyos IQ szint felett válaszoljatok.
2020. jún. 20. 17:06
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Igazság szerint a homoszexualitástól titokban nekem is hányingerem van annak ellenére, hogy genetikámból adódóan vékonyabb testem van mint az átlagnak, de ettől függetlenül soha eszembe nem jutna elítélő látszatot kelteni. Undorító dolognak tartom egymás nyilvánosan történő megszégyenítését csak azért mert ő eltér a többitől. Mindenkinek legyen meg a véleménye róla, ez természetes, de amennyiben sértő, tartsa meg magának. Nekem is megvan a véleményem, nem pozitív, de nem kürtölöm ki.
2020. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%

Te az előző lányos fiú, fiús lány kérdező vagy? Nagyon tolod ezt a szart, Bélám, de a gyk. nem fog megváltást hozni.

Ma olyan társadalomban élünk, amiben jóval elfogadottabbak ezek a dolgok, mint mondjuk 500 éve, amikor ezt halállal büntették. Az a baj, hogy tudja mindenki azt, hogy ez nem normális, mégis piszkálják az oroszlán bajszát, hogy aztán zsörtölődjenek, ha az finoman odakap.

Ha már így alakult, el lehet intézni ezt a négy fal között is, meg úgy is, hogy a társadalom ne botránkozzon meg rajta, ennyire egyszerű.

2020. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Mert az igazi férfiak kinézik maguk közül az ilyeneket. Persze csak olyan 25 éves korig, felnőttek már valamivel elfogadóbbak.
2020. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudnak vele mit kezdeni.Az,hogy ezt,hogyan nyilvánítják ki,hát ki mennyire primitív.
2020. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
Sokan intelligensen csak magukban tartjàk, màsok ki is adjàk.hogy hànyinger valoban.
2020. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Azért, mert nekünk embereknek individuálisan van egy általános konzervatív képünk arról, hogy mi tartozik elfogadható kategóriába és mi nem.


Aki ennek hangot is ad, azt látod a kommentszekcióban lebzizni a másikat.

2020. jún. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Mert primitív söpredék, aki mások alázásától hiszi magát valakinek. Az önmagukban bizonytalan aljanép viselkedik agresszíven másokkal.
2020. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!