Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra mi az élet értelme?

Számodra mi az élet értelme?

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Számomra nincs értelme, csak szenvedés.
2020. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Megtalálni az élet értelmét, majd elérni azt.
2020. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%
Én sem látom semmi értelmét.
2020. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Aki nem látja semmi értelmét, az miért nem látja?

Némi indoklásnak örülnék, jobban megérteném.

2020. jún. 20. 18:40
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Szamomra az hogy a maximumot kihozzam belole , minel tobb helyre eljussak ,minel több dolgot kipróbáljak es hogy ugy tudjak visszanezni ra hogy nem bántam meg semmit vagy amit igen azon lelekben tullepni. Annyi szep dolog van az eletben es szerintem szerencsesek vagyunk hogy megadatott nekunk az hogy egy olyan vilagban elunk ahol nem csak a munkaba belebuzulva kell elnunk (legalábbis jobb esetben, nagyon sajnálom azokat akiknek igy kell elniuk, de remélem hogy egyszer eljon az eletukben az a pont ahol ki tudnak törni ebbol) vagy ha a munka el is veszi az idom nagyreszet akkor elvezzem. En nem akarok olyan hudesokat keresni , ha kozben nem erzem jol magam akkor mi ertelme van az egesznek, csak magamat teszem tonkre vele. Nem tudom ezzel sikerult e megválaszolni a kerdest ,ezek jutottak eszembe egybol. :D
2020. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Valoban nincs ertelme, hiszen a vegen megdoglesz es barmit is csinaltal semmisse valik szamodra, (ha van tulvilag stb akkor is ugyan ez a helyzet) ettol fuggetlenul lehet elvezni csak annyira szerintem nem kell komolyan venni.
2020. jún. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Szamomra sincs ertelme,

Egyszeruen a maximumot probalom kihozni minden napbol. Odafigyelek magamra, es a szeretteimre, mindent megteszek, hogy egy tartalmas eletet eljek.

2020. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
Nekem sincs semmi értelme. Az midegy hogy milyen okokból,de csak egy szenvedés az egész...
2020. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
Szenvedés az egész, hát gratulálok...azért próbálni kell kihozni a legjobbat belőle.
2020. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Számomra az, hogy maradandót alkossak. Ezt nem feltétlenül úgy értem, hogy írjak egy könyvet, hanem hogy segítsek az emberek életén, akiknek az emlékezetében élni fogok akkor is, miután már meghaltam. A másik értelme az, hogy gyermekeim legyenek. A harmadik pedig az, hogy folyamatosan fejlesszem magam, hozzáadjak a tudásomhoz, s minél többet megismerjek a világból.
2020. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!