Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarnak az emberek a...

Miért akarnak az emberek a legártatlanabb kérdésről is bizonyítékot?

Figyelt kérdés

Facén feltettem egy kérdést, hogy a kormánymagasság állításnál alsó állásban miért húz balra a kocsi.


Erre csomóan írták, hogy húúú eeez kammuuu. Meg fotózd már le ezt a csodát, hadd lássuk mi is.. Egy fotó nem ártana. anélkül kamu az egész..


Ezen mégis mi a kamu? A vw-em ha a kormány alsó pozícióban van balra húz. Erről feltettem egy kérdést. Mi a gond ezzel?


2020. jún. 21. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emberek 99,99%-a rossz kamus. Életelemük a hazudozás, így másokról is ezt feltételezik. Ennyi a magyarázat. Én pl. őszinte ember vagyok, így ha valaki kiír ide valamit, nem is feltételezem, hogy kamu, kivéve, ha nagyon-nagyon egyértelmű, hogy trollkodik az illető.
2020. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Értem én hogy sokan hazudnak, de ebben a kérdésben ez mit számít, mit befolyásol? Semmit.


Fogyatékosok aztán ennyi.

2020. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi összefüggés nincs közte amúgy. Magasabb állásban is tuti félre húz. A futómű geometriába nem szól bele a kormány magassága. Vidd el szerelőhöz, vagy futómű allításra.
2020. jún. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én értem, hogy másokról is ezt feltételezik.. de egy ilyen kérdésnél??

Ha defektes a gumim és a gumijavító szettet nem tudom használni, akkor ahhoz is bizonyíték kell, hogy tényleg megtörtént?


Amúgy több idejüket pazarolják azzal, hogy ott szitkozódnak és lehurrogják a posztot ahelyett, hogy értelmes válaszokat adnának pl.

2020. jún. 21. 17:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!