Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy az embereket...

Miért van az hogy az embereket pont az nem érdekli aminek kellene hogy érdekelje őket?

Figyelt kérdés

Nagyok az igények olyan dolgokra ami nem az egészségüket szolgálja :

Legjobb kocsi (vagy legalább is közép kategóriás)

Drága ház, (nem elég egy olcsóbb)

20 felesleges váltó ruha

Felesleges kütyük

Méregdrága karóra a kezükön persze nem az idő miatt, hanem hogy mutassák hogy ki vagyok mi vagyok holott virslin meg bolti parizelen élnek... Stb.

Egy hónapban 2 fodrász pedikűrös manikűrös.

De. És itt a de, oké kellenek ezek is (tisztelet a kivételnek) de az miért nem érdekli őket hogy mit esznek meg?

Hogy a boltok polcain mű kajákat esznek?

Ismerek sok olyat is akiknek mind ezek megvannak de a boltban is csak a legolcsóbbat veszik meg : virslikből, húsokból felvágottakból konzervek gyümölcsök zöldségek stb.

Mert hát az drága... Bezzeg pl a heti 2, 3 doboz cigi nem drága.

Tehát be bizonyított tény hogy az emberek, (tisztelet a kivételnek mint aki én is vagyok) a külsőségekre adnak de hogy egészségesen egyenek az nem érdekli őket. Még az se hogy saját gyermeküknek mit adjonak.



2020. jún. 21. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt emberek, hadd válasszák már ki ők mi érdekli őket jobban. Mérlegelni tudják mi éri meg nekik jobban, ő életük, ő döntésük.

Te se vagy jobb az itélkezéssel.

2020. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
kocsival, házzal és karórával lehet virítani.. a paizeres kenyeret meg nem látja senki. A világ felszínes volt és az is maradt. Fogadd el.
2020. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
84%
Mindenkinek vannak prioritásai.
2020. jún. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3#: amit nem mindenki tud sorba, fontossági sorrendbe tenni.
2020. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!