Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vágyok erre?

Miért vágyok erre?

Figyelt kérdés

Mikor belegondolok, hogy lenne egy gyerekem, akár most, akár később, arra jutok, hogy egyáltalán nem kell.


Viszont annyira szeretnék egy olyat, hogy pl. egy idegen, vagy ismerős gyerekével eljátszogassak, vigyázzak rá, eltöltsek vele időközönként néhány órát. Hogy ha kicsit megnő, vagy ha felnő, akkor visszaemlegessen, hogy "úú emlékszem, de jó volt xy bácsival játszani/elmenni ide-oda régen" és hogy neki ez örökké megmaradjon.


Miért vágyok erre?


2020. jún. 21. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vágy egy gyerekre,de félsz az elkötelezetségtől:)ennyi az egész
2020. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, szereted a gyerekek társaságát, de egyelőre túl nagy felelősségnek éreznél egy sajátot vállalni. Ez teljesen normális, én is így vagyok vele.
2020. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ettől még simán lehet, hogy nem akarsz gyereket. Nekem sincs bajom a gyerekekkel, van több ismerős/barát akinek a gyerekeivel kifejezetten szeretek foglalkozni, és nagyon jó érzés, meg cukinak tartom őket, de nem szeretném ezt heti 7 nap és napi 24 órában. Nálam se érti senki, a legtöbb barát és ismerős meg van róla győződve, hogy csak azért hiszem hogy nem akarok gyereket, mert nem találtam meg az igazit. Ezt hívják úgy, hogy társadalmi nyomás. :)

Én már egy ideje biztos vagyok benne, hogy nem szeretnék gyereket és a legutolsó kapcsolatomban, amikor nagyon terveztük a közös jövőnket, ugyan így éreztem.

2020. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!