Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális? (Bővebben lent!)

Ez normális? (Bővebben lent!)

Figyelt kérdés

Undorodom a talpaktól. Utálok mezítláb(0-24ben zokniban vagyok), nyitott cipőben lenni. Sírógörcsöt kapok, ha mezítláb kell lennem, akár egy percre is. Érdekesen furcsa érzés kap el mikor meglátok egy talpat. Miért van ez? Semmilyen rossz, kellemetlen élmény nem köt a talpakhoz, sem az ilyesmikhez. Ez normális? Ha nem, mit lehet vele kezdeni?

(Nem kérek privátokat.)

L



2020. jún. 21. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy tudatosult benned a kellemetlen élmény ami a talpaktól ennyire taszít. Csak megjegyzés. Ha nagyon érdekel, szakembert megltogathatsz.
2020. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak furcsaságai, nekem is. Semmi rossz nincs benne.
2020. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha szó szerint értette hogy sírhatnékot kap ha mezitláb kell lennie az már problémás.
2020. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, de szerintem megnehezíti az életedet. Nekem is van egy furcsa fóbiám, de tudok együtt élni vele.

Hogyan fürdesz, hogy alszol?

Ha nagyon rossz, akkor érdemes pszichiáterhez fordulni.

2020. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Esetleg nincs valami baj a labaddal (vagy volt ilyen) ami zavart? Az könnyen okozhat ilyet
2020. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hun_74 ***** válasza:
Szerintem te is érzed hogy ez nem normális, szerintem mindenképpen keress fel orvos szakembert.
2020. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!