Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tapasztalat áldozat típusú...

Tapasztalat áldozat típusú emberként?

Figyelt kérdés

Attól tartok, azzá váltam.


Nem tudom, hogy ez az alacsonyságom vagy a gyerek külsőm miatt van-e...de ez valami rettenetes most már..


Egy egyszerű sétát sem tudok megtenni anélkül, hogy valami kétes rohadék ki ne szúrna az utcán.


Ma is...gondoltam, megyek futni...ahogy kiléptem a kapun, valami more-hajéktalan ment el az utca végében és azonnal kiszemelt. Lelassított és négyszer nézett vissza rám azzal a tipikus vigyorral a pofáján...mondom, akkor megyek az ellenkező irányba, nem gond...egy másik more fordult be a külső, úttest menti úton..hát nem kinéz engem? Lelassított és azt kezdte figyelni, hova megyek.



Aztán tegnap a Várban tettem egy kiruccanást. Csendes volt végre a turisták szokásos tömege nélkül...


Belefeletkeztem az épületekbe, erre meg hallom, hogy valaki sziszeg..egy férfi ült valami sötêt ablakos kocsiban és engem bámult, úgy, hogy a nyaka majdnem kiteketedett, mikor elmentem az autó mellett és akkor sem hagyta abba.


Egyszerűen nem érzem már magam biztonságban, más is jàrkál egyedül...miért én?? Teljesen felmorzsolta a magabiztosságomat ez az egész..nem bírom már...valami 3 méteres néger férfi hologrammm6ját kéne felvennem és akkor nem zaklatnának/félemlìtenènek meg rendszeresen.


Van valami tanácsa valakinek?


Köszönöm :(



2020. jún. 22. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnalom. Engem is folyton megtalalnak az ilyenek es a kozossegeken belul is. Nokent nem sok mindent tudsz tenni, mert magasabb es nagyobb se leszel. A ciganyasszonyoktol felnek, de nemhiszem, h ugy elkene magad csufitani par csoves miatt
2020. jún. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Azért bámulnak, mert nagyon tetszel nekik.
2020. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok.Engem is időnként betaláltak,férfiak is,de még nők is.Alacsony,szeléd arcú vagyok.Viszont megtanultam boxolni,amit adott egy kis önbizalmat,és azóta úgy megyek az utcán,hogy "aki engem b.szogat,vegye be a f.szomat" és azóta nem találnak be az ilyenek.Persze ez nem garancia,hogy többé nem is fognak.Az alacsonyság szívás sajnos,ezzel nem lehet mit kezdeni.De talán a küzdősport neked is segíthet.
2020. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%
Nem bámul senki,ez csak egy fóbia. Nincs olyan,hogy áldozat tipus.
2020. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!