Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem lehet, hogy be kellene...

Nem lehet, hogy be kellene vezetni a kötelező katonaságot férfiaknak és nőknek is? akkor nem nyávognának jelentéktelen dolgok miatt az emberek.

Figyelt kérdés

Komolyan, hogy ennyit nyomatják, hogy az a szájmaszk minek, és ezen sírnak, ez olyan szánalmas. Én is szemüveges vagyok, bepárásodik a szemüvegem tőle, és kényelmetlen is, de kibírom, most ez az időszak van, nem akkora gond. Ha még feleseleges is, akkor is ki lehet bírni pár hónapig, hogy bizonyos helyeken fel kell venni.

Hoyg tényleg ennyire tápos legyen sok ember, hogy emiatt sírjon, ez szánalmas. Halvány fogalmuk sincs, mi az, ami valójában is nagy probléma lehet az embernek és kénytelen együtt élni vele. Elkényeztetett emberek hogy képesek ennyit nyavalyogni ilyen apróság miatt, eszem megáll. Ha a katonaságnál lehúznának egy kis időt, nem sírnának-rínának ilyen apróságok miatt. Gondolom, elviselhetetlen lehet az élet ilyenekkel, akik ilyen apróságok miatt sírnak-rínak.

Ha meg a kormányt utálják, akkor ne ebbe kössenek bele, hanem ha valami tényleg probléma, ott szóljanak.



2020. jún. 22. 15:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Na, kezdődik...
2020. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%

En akkor koltoznek el ha kotelezo katonasag lenne.

Szerinted jobb lenne? Idiota otleteidet ne itt oszd meg

2020. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%
Te meg azért rinyálsz, mert az emberek nyávognak a maszk miatt. Ez nem jelentéktelen?
2020. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Nem én kezdtem, hanem a rinyálósok. Talán őket kéne hibáztatni.

Volt régen kötelező katonaság.

3. Jelentéktelen dolgok miatti rinyálásra mégis hogy lehetne a figyelmet felhívni? Még azt hiszik, nekik mindent lehet, pedig baromi zavaró, idegesítő emberek.

2020. jún. 22. 15:50
 5/30 A kérdező kommentje:
Ki halt bele eddig a szájmaszk viselésébe? Mi annyira rossz abban, hogy rinyálni kell miatta? Nem igaz, hogy pár hónapig nem lehet kibírni.
2020. jún. 22. 15:52
 6/30 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem csak jobban le kellene őket foglalni.
2020. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
95%

Hát, az régen rossz, ha valakiből a Magyar Néphadsereg (vagy kicsit később a Magyar Honvédség) faragott férfit...


Ráadásul egy csomó olyan ember nem hord maszkot, aki kora alapján bőven volt még sorkatona. És egy csomó fiatal meg hord, akiket már hót zicher, hogy nem vittek be fél évre sem.

2020. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell a kettőt összekeverni. Engem is felhúznak a maszknélküliek, de ezt hiba lenne a sorkatonasághoz kötni.
2020. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem nem az erőszakra meg a fizikai igénybevételre kellene ösztönözni az embereket. Ha jól éreznék magukat és nem lenne kilátástalan az életük, nem lenne a népben ennyire benne a panaszkodás és a kényesség.


Ha mondjuk minden tisztességesen dolgozó embernek lehetősége lenne ismét saját otthont szerezni 10 éven belül vagy ha tisztességes fizetést kapna minden iskolázott ember, akkor sokkal jobb lenne a légkör.

2020. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

De pont te rinyálsz jelentéktelen dolgok miatt, mintha nagy társadalmi probléma lenne, hogy páran nyafognak a maszk miatt. Ugyanúgy ahogy el kéne viselni a viselését pár hónapig, mi is el tudjuk viselni őket pár hónapig.


Mért jó megoldás a sorkatonaság? Az állam mért kössön bele abba, hogy pár ember rinyál, addig amíg fel tudják venni a maszkot és batartani a szabályt?

2020. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!