Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen hobbik vannak, amikkel...

Milyen hobbik vannak, amikkel egy kis zsebpénzt is lehet keresni?

Figyelt kérdés

Gondoltam belefogok valamibe a nyáron, ami hasznos is.


Magamról egy kicsit: 20 éves egyetemista fiú vagyok, informatikához értek, angolul jól beszélek. Szeretek tanulni, kitartó vagyok, szóval nem baj, ha esetleg sokat kell gyakorolni.


Lehetőleg legyen olcsón megvalósítható, nem szeretnék rá elsőre nagyobb összegeket költeni.

Valami olyan dologra gondoltam, amit otthonról is lehet csinálni, vagy nem igényel annyi utazgatást.

Elsősorban tehát olyan hobbi lenne, amivel le tudnám kötni magam, és valamennyi pénzt is lehet vele keresi (nem baj, ha nem egyből, és természetesen nem nagy összegekre gondoltam). Nyitott vagyok mindenre, bár a művészetekben nincsen sok tapasztalatom.



Köszönöm a válaszokat előre is!



2020. jún. 22. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
És milyen vállalkozási formában gondoltad ezt?
2020. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Pl ha szereted az állatokat akkor egy lovardában besegíteni, vagy vigyázol egy közeli barát/rokon gyerekére stb azért lehet itt találni:)
2020. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mivel egyedül csinálnám és csak ideiglenesen, így nem szeretnék céget alapítani, szóval marad az egyéni vállalkozás.
2020. jún. 22. 18:35
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Én a "flipping"-et tudom nagyon ajánlani, amikor felvásárolsz dolgokat olcsón, aztán drágábban eladod. Én ezt ruhákkal csináltam egy időben, de ha értesz valamihez (pl informatika) akkor nagyon jó kis üzleteket lehet lebonyolítani. Például látsz facebook marketplace-en ingyen elhozható nem máködő laptopot, és kiszeded belőle az eladható alkatrészeket. Erre egy csomó youtube videó van, ahol tippeket adnak, redditen is vannak fórumok. Ha van időd, és érdekel, akkor kis "side hustle"-nek jó hobbi lehet.


Ez most csak egy példa volt, de amúgy youtube-on, ha rákeresel, akkor csomó videó van, amiben side hustle ötleteket gyűjtenek össze.

2020. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#2 az állatszőrre sajnos allergiás vagyok, a rokonságban pedig nincsen kisgyerek, de köszönöm!
2020. jún. 22. 18:38
 6/12 A kérdező kommentje:
#4 köszi, utánanézek!
2020. jún. 22. 18:40
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk elmehetnél dolgozni is.
2020. jún. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%
Tehát illegálisan nyomnád? Akkor már ne aprózd el. Legyen üzletszerű kéjelgés. Valami tata csak befizet rád.
2020. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
amint pénzt keresel az imádott hobbiddal, onnanstól nem hobbi, hanem munka.
2020. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Digitális rajzolás, animációk készítése (akár stop motion formában).


Videók készítése, akár angolul (lehetőleg értelmes, ismeretterjesztő témában).


Az írás és zenélés is szóba jöhet.


Az más kérdés, hogy ezek sok gyakorlást igényelnek, ha a nulláról kezded őket, illetve ilyen formában nem feltétlenül olyan olcsók, de nem írtad, hogy mihez vannak eszközeid, és milyen eddigi hobbijaid voltak.

2020. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!